Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag nő-csóró pasi? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag nő-csóró pasi? Van ennek jövője?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom tornatanár, nem nagy szám, de jó fej, kockás hasa van, stb, de 168 cm. Soha nem volt sikere a nőknél, de 1 éve összejött egy 38 éves, soha nem férjezett nővel akinek gyereke sincsen. Kicsit csúnyácska a nő, elég nagyképű, nagyon hülye pattogós-lekezelő stílusa van, plusz nagymamásan is öltözik (nyakba kötött pulóver pl - ki hord ilyet manapság?) Viszont nagyon-nagyon gazdag a csaj családja! A barátom megkérte, hogy költözzenek össze nála, erre a csaj apja vett a lányának egy 80 (!!!) millió forintos lakást, hogy oda menjenek inkább. Most ott laknak együtt. Egy vadiúj luxus terepjáróval járnak ha együtt mennek valahova. Kicsit vicces, hogy a barátom a tornatanári fizetése mellett ilyen helyen lakik és olyan helyekre jár. Hétvégén már megtörtént az eljegyzés is!

Ami miatt aggódok: a nő kijelentette, hogy ő csak ne változzon meg, maradjon csak tornatanár, ne akarjon se vállalkozni, se apósjelölt által jobb állást szerezni. Eddig is nagyon fura volt, hogy Michelin éttermekbe mentek és a nő fizetett, ő vesz meg mindent. Olyan mintha a barátomat valami kis lenézett szolgának tartaná aki nem törhet fel mert akkor már nem lesz érdekes. Mintha kellett volna egy öleb neki aki bólogat! Van ennek így jövője? A barátom azt mondja, hogy ez átmeneti dolog, majd változik minden ha összeházasodnak (a szerződések már szerintem készülnek). Nagyon gáz, hogy normálisnak tűnő ölebet akar tartani a csaj. Mint amikor egy Madonna összeszed egy 20 éves szépfiút, mindenkinek egyértelmű a szitu. Csak a barátom nem szépfiú hanem átlagos külsejű, így nem egyértelmű. Most kizárólag designer gallérosban és ingben járhat. Kicsit vicces amikor tanítani megy.

Szerintem taccsra vágja majd őt ez a kapcsolat! Szégyenkeznie kell majd a szbobok előtt, hogy ő egy értelmesen dolgozó átlagember? Legutóbb is alakított a csaj: átment a kertszomszédba és utasította az ott dolgozó munkásokat és főnöküket, hogy nyugalma érdekében csak 10-től 12-ig, majd 14-től 16-ig dolgozhatnak! Különben rendőrt hív és ügyvédeket mert ő Home Officeban van és úgyis ő fog győzni. Ez a kategória. Azt se értem hogy a srácnak nem kínos, hogy mindent az asszony áll? Hogy parancsolgatva dönt? Pl a lakás berendezésekor a belső építész és lakberendező mellett a barátom nem is szólalhatott meg! Hallottatok már ilyen kapcsolatról? Gyanítom hogy a következő lépés a barátok lekoptatása lesz.


2020. jún. 24. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Itt nem a csaj pénze, hanem a személyisége a baj. Nem véletlen, hogy még nem volt házas.
2020. jún. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Irígykedsz, mi?
2020. jún. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze,az lesz.


Kicainalja majd a baratodat, aztán majd eldobja egy fillér nélkül.

Nyilván házassági szerződés lesz.


Ennyire nem.lehet kétségbe esve a barátod

2020. jún. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

3.-nak.


Miért, egy csóró csaj nem 1:1 ezt teszi váláskor?


A srác élvezze a jólétet, te meg kérdező, ülj a vizes, penészes putridban, és edd a zsírosdeszkát!

2020. jún. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Megérte egy kamukérdésbe ennyi energiát fektetni?
2020. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem tudom , hogy ferdített -e a sztori, de az ilyen kapcsolatok csak addig működnek még megtartja saját személyiségét aki "alantabb van" itt az a gond hogy a nő már alakítgatja ...
2020. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen nőt szerezni? Tavaly nyáron voltam a NemLegolcsóbb étteremben. Gyünyörű nő igényes ruhában, szakadt nem túl jól kinéző férfi. Nő fizetett. Tornatanár legalább jól néz ki.
2020. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt kamu, másrészt egy gazdag nő is vehet magának pasit. Nem csak a gazdag férfiak nőt.
2020. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ismertem bizti őr srácot, csinos pár évvel idősebb csajjal, kőgazdag apukával aki lakást, kocsit vett nekik. A srácnak mégsem kellett, idővel idegesítette a csaj. Ha ez számít huszonévei végén járt a srác, a csaj is max. 30 volt.
2020. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem, jól élek. Szép, újépítésű, 60 m2-es budai lakásom van, egy 2 éves Skoda Octaviám, nem szenvedek hiányt semmiben. Nem vágyom sem apuci pénzére, sem a sült galambra. A barátomat féltem, hogy egy kussoló bábut csinálnak belőle. Aztán akkor sokra mehet majd az aranykalitkában! Tudom sokaknak ez akkori is megérné, de nem hinném, hogy attól, hogy egy német logó van a terepjárón vagy millió/m2 a lakás, az annyival nagyobb feelinget adna.
2020. jún. 24. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!