Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ír így nekem a barátom??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír így nekem a barátom??

Figyelt kérdés

Lehet nevetségesen fog hangazni tudom,de feltűnt egy nagyon szoktalan dolog,ha ír nekem akkor olyan semmilyen számjlikat használ. Olyat amilyet akkor használunk,ha egy tök idegennel beszélgetünk. Azelőtt sokkal érzelmesebb volt,írt magától és norálisan érzelmesebb szmájlikkal.


Már pár hete van egy új lány akivel munkaügyben sokat kell beszélgetnie és láttam az a csaj szokott ilyen szmájlikat használni. ÉS azóta a baártom is így beszél velem ilyen teljesen semlegesen.

Ha küldök neki szeretlekes akármiket azokra is egy pipával reagál.

Tudom ez így nevetséges meg jaj de dedós,de na aki eddig nem így beszélt annál ez igencsak feltűnő-


Felhoztam neki és telejsen kaikadt,hogy jaj neki ez nem jelent semmit,mit hisztizek . Holott már első randitól kezdve is tök érzelemsen beszélt velem és csak mostanában ilyen semmilyen velem...


Szeirntetek? Én ismerem magam é én is így beszélek azzal akit nem kedvelek,isemretlen vagy akire haragszok.


2020. jún. 26. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Átvette a másik stílusát, nem nagy dolog. Kommunikáljatok inkább szóban.
2020. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%

Akkor kezdj gyanakodni, ha elkezd hanyagolni.

Bár ha a megszokott viselkedésében, stílusában változás áll be, az már egy intő jel.

2020. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!