Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak? Harcoljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Harcoljak a szerelméért?

Figyelt kérdés

Több év után vége lett a kapcsolatomnak.

Jelenleg ott tartunk, hogy azt mondja sokszor hiányzom neki, de már nem akar velem lenni, mert sokat veszekedtem és szerinte soha nem fogok megváltozni.

Egyik este találkoztunk, volt egy csók, utánna megölelt és láttam, hogy könnyes a szeme.

Most mégis az van, hogy már csak kicsit szeret.

Mit tegyek? Harcoljak a szerelmemért? Vajon mi járhat a fejében?

Csak az tud hiányozni, aki szeretünk, NEM?

Köszi a válaszokat!


2010. aug. 1. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy neki teljesen közömbös, tehát harcolj! Ha még szeret, és te is szereted... fel ne add!!!

Sok sikert ;)

2010. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több év járás után egyértelmű, hogy nem közömbös. Azt nem lehet olyan egyszerűen elfelejteni, de van amikor tovább kell lépni, mert már valami nem olyan, mint régen.
2010. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megszokás is hiányozhat.
2010. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harcolj érte! Meg fogod bánni ha nem teszed! Évek múlva is rágod magad, hogy "ajj, miért nem tettem akkor amit kellett". Hajrá! :)
2010. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem elhajt a francba. Minek kellett állandóan veszekedni? :S
2010. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!