Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz a pletyka, hogy a karanté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a pletyka, hogy a karantén alatt sok megcsalásra fény derült, azért ilyen sok most a válás?

Figyelt kérdés

Anyukám bíróságon dolgozik és ő mondta, hogy olyan szinten megugrott a válóperes ügyek száma a karantén óta, hogy a bíróságok alig győzik kitűzni az új pereket. Illetve olvastam olyan pletykákról is több oldalon, hogy a karantén nem volt jó hatással a hűtlenségre, vagy valami ilyesmi volt a címe..:)

Szerintetek lehet összefüggés a karantén és a hűtlenség és a válások száma között?



2020. jún. 27. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, csak azt tudom, hogy itthon egy nyaralásnak fért be, hogy mindannyian egyszerre egy helyen voltunk.Nem kellett reggel széthullani stb..Szóval szerintem családfüggő.
2020. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom figyelj.. én pont annyira voltam karanténba, hogy mindennap mentem dolgozni rajtam kívül sok másik millió emberrel. Páran annyira túl tolták a karantént, mintha atomháború vagy zombiapokalipszis lett volna, persze lehet sokkal súlyosabb helyzet alakul ki, ha úgymond nincs karantén, de nem hiszem, hogy kimondottan a karantén miatt jött rá sok ember, hogy ő igazából hosszú távon nem is tudja elviselni a párját.
2020. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi a megcsalás, mint előtte, semmi köze hozzá a karanténnak. Inkább azért van sok válás, mert össze voltak zárva a párok és most jöttek rá, hogy képtelenek együtt élni.
2020. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván volt, hisz te is írod hogy alátámasztják a számok is. Az okok a megcsalás helyett szerintem inkább azok, hogy mivel kényszeresen összevoltak zárva az emberek, sokkal jobban kijöttek az ellentétek, az idegesítő dolgok és hogy csak x és y dolgok miatt maradtak együtt, magyarul előtte se tudták elviselni egymást. Nem csak a válások ugrottak meg, de rengeteg kapcsolat is zátonyra futott így, ahol még papír se volt hogy egybetartsák őket.


Ez csak annyit árul el amit már eddig is tudtunk, emberek tömegei csupán azért vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül.

2020. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a karantén alatt nem voltak perek, ezért most azokat a pereket tűzik ki, amik már jóval a karantén előtt be lettek adva. Én bírósági fordítóként is dolgozom, semmilyen fordításom nem volt az elmúlt hónapokban, mert álltak az ügyek. Most valószínűleg majd jön a dömping, de a jóval régebbi ügyekből. A papírok beadásától számítva kb. 4-5 hónap, mire időpontot tűznek ki normál esetben, ez most hónapokkal csúszik. Tehát a mostani perek kb. ősszel, télen megromlott házasságok. Ráadásul nyáron ítélkezési szünet van, tehát kétlem, hogy most annyi időpontot tűznének ki.
2020. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem csodálkoznék rajta, nagyon sok kapcsolat csak azért marad meg mert el lehet egymás elől menekülni munkába meg ide-oda. Panelban lakunk, kb 2 hét karantén után már egész nap hallgattuk a veszekedést-ordibálást csomó lakásból. Akárhányszor kimentél az erkélyre a szemben lévő lakásban is szinte mindig volt legalább egy pár akik éppen ordítottak egymással. Eddig is voltak ilyenek de közel sem ennyi. Láttunk jó néhány nagy táskával szomorúan kifelé bandukoló pasit is, másra nem nagyon tudok gondolni mint hogy ki lettek rakva otthonról.

Nem tudom ebben mennyi a megcsalás, igazából nem hiszem, hogy jobban kiderülne az összezártság miatt. Ha csak nem feltűnik neki, hogy a párja kijárási korlátozás alatt mindenféle alibi tevékenységet kitalál, hogy elmenjen otthonról. Vagy mondjuk addig sokáig bent maradt "dolgozni" aztán home office-ban kiderül, hogy nem is melózik annyit akkor lehet. De én sokkal inkább arra gondolnék, hogy azok a kapcsolatok amiket a külön töltött idő tartott össze meg az, hogy nem kellett egymással beszélni most végleg elromlottak. Sok embert az is frusztrált, hogy otthon kellett lenni a gyerekkel 1 hetet és foglalkozni kellett vele. Az ilyen pároknál tuti több volt a feszültség. Ha már valaki a saját gyerekét se tudja elviselni az nem sokat segít egy már eleve szar kapcsolaton.

2020. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Simán lehet, hogy az összezártság miatt lakva ismerszik meg az ember alapon sokan rájöttek, hogy nincs keresnivalójuk abban a kapcsolatban.


Illetve én már kb. a csok meg a babaváró óta mondom, hogy anyagi nyerészkedés alapján köttetett házasságok kb a sz.rra vár építés esetei. Szerintem ezeknek a házasságoknak a háromnegyedéből válás lesz az elkövetkező 10-15 éven belül. A kormány ide is behozta az anyagi szemléletet egy alapból érzelmi indíttatású döntés elébe, nem gondolom, hogy ez jó. Beszélgettem itt egy anyakönyvvezetővel, akinek ugyanez a véleménye, és ő tényleg rálát...30f

2020. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
A családon belüli erőszak kimutathatóan megugrott világszerte, szóval az is benne lehet a dologban.
2020. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként anyukád takarítónő a bíróságon? Mert a komoly bírónők nem szoktak ilyeneken pletykálkodni.
2020. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!