Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem bújós és nem szereti, ha szeretgetem, de én ezt szeretem és vágynek arra, hogy ő is bújjon oda hozzám és szeretgessen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem egy nagy eget regnető probléma, de nem kérek olyan kommenteket, hogy "legyen egész életedbe csak ennyi bajod", meg "keress mást".


Az van, hogy én szeretek odabújni a páromhoz, szeretek a mellkasán aludni, szeretem, ha a szívdobogását hallom. Szeretem szeretgetni -> csak úgy megölelgetni, megpuszilgatni, mindenféle indok nélkül.

De ő ezt nem szereti. Ő elvan azzal, hogy reggel meg este megölel meg megpuszil, de nekem ez nem elég. Meg ő nem szereti azt, ha a mellkasán alszom el, vagy úgy alszom, hogy a karomat rárakom vagy a karját simogatva alszom el. Őt zavarja ez az alvásban, de hozzám se hajlandó odabújni, mert nem szereti. Nekem ezek a kis dolgok igenis számítanak és szeretném, ha ő is odabújna hozzám, és simogatná az arcom, amíg elalszom. Nem egy mexikói sorozatból egy pasit akarok, aki ágyba reggelit csinál és a tenyerén hordoz (bár nem bánnám azt se😍🤗), de tényleg jól esnének ezek a kis apró dolgok, főleg akkor amikor megvan a menstruációm, mert akkor különösen vágyom az ilyenekre. De ő csak akkor puszilgat, amikor szexelni akar.


Nem arról van szó, hogy nem szeretne, csak egyszerűen nem szeret odabújni hozzám és azt se szereti, ha én odabújok hozzá, vagy ha csak úgy odamegyek hozzá amikor nézi a meccset és puszilgatom.



2020. jún. 27. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Más a szeretetnyelve, mint neked. Sajnos nem tudsz mit tenni, megváltoztatni nem fogod, vagy elfogadod a helyzetet és megtanulsz ezzel együtt élni, vagy keresel egy olyan párt, akinek ugyanazok az igényei, mint neked. Én az a típus vagyok, mint a párod és képtelen lennék egy bújós emberrel együtt élni.
2020. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Én nem bírnám az ilyen csüngést.Megfulladnék tőle.
2020. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Párom is kezdett így viselkedni velem. Erre közöltem, hogy ez nekem nem elég. Ha találok olyan férfit, aki jobban szeret, lelépek. Mellesleg elkezdtem csetelgetni idegen pasikkal és az exemmel is elkezdtünk írogatni. Párom akkor beijedt, hogy lelépek, azóta sokkal bújósabb. Nehogymár egy érzéketlen tuskóval pazaroljam el az éveimet! Ha nem képes kimutatni az érzelmeit, akkor semmi értelme az egésznek.
2020. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
3 Egy nem bújós ember is kifejezheti az érzelmeit, csak másképp és egyik kifejezési forma sem jobb vagy rosszabb a másiknál. A lényeg az, hogy a pár két tagjának egyezzenek az igényei, különben az egyikük mindig szenvedni fog.
2020. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
De nagyon is eget rengető probléma. Ez így nagyon nem jó. Miért vagy vele ha ennyire érzelmi analfabéta?
2020. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Mások az igényeitek. Ezt vagy meg kell tanulni kezelni, vagy olyan társat keresni aki ezt az igényt is kielégíti
2020. jún. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg ugyanez a bajom férfiként, mindig olyan nőket fogok ki, akik nem szeretnek bújni. Még olyan is volt, aki csókolózni sem szeretett...
2020. jún. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez mialatt összejöttetek nem derült ki? Utólag már mit problémáról?
2020. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!