Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a pasitok drágább telefont vett magának, mint nektek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Vetetnék vele egy ugyanannyiszor drágábbat magamnak
Szakítanék, mert nem szeret
Összetöretném és kidobatnám vele
Visszavitetném és az árából magambak vetetnék, amilyet akarok
Cserélnénk
Annyi hónapig nincs szex, ameddig a részletfizetés tart, vagy tartana, ha részletre vette volna
Nem haragudnék érte, majd másban kipótolja
Nem érdekel és amúgy is magamnak veszem a telefonom
76 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd h ez a kerdes vmi vicc.


A telefonomat magam veszem es pont nem erdekel senki mase hogy milyen vagy mennyibe kerult/mit tud. A parommal nem versenyzek, hanem kolcsonosen orulunk a masik oromenek. Plusz a telefonvasarlas elvezeti erteke nalam nulla.

2020. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Ha ezeket a kérdéseket egy ember írja ki: kezeltesd magad.
2020. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem sokáig volna a párom az, aki drága telefonra szórja a pénzét. (mindegy mennyit keres)
2020. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Szánalmas vagy. nem unod még a gagyi kérdéseidet? Mindenesetre jelentem a kamu kérdéseidet.
2020. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem is engedném soha, hogy a párom telefont vegyen nekem. Magának meg olyat vesz amilyet akar.
2020. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, hogy vett nekem egy telefont, mikor tudja, hogy egy 10 éves nyomógombos készüléket használok, és nem akarom lecserélni, amíg működik, mert nekem a kezelése sokkal praktikusabb, mint az okostelefonok, és tudja azt a két funkciót, amire egy telefont használok.


De persze örülnék neki, hogy örömet akart szerezni.

2020. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Csajok, ti kaptok ilyen szirszarokat a pasijaitoktól?😅


Szerintem túl sok volt neked a feleségek luxuskivitelben, kérdező....

2020. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Valahogy csak túlélném szerintem.
2020. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Laylah ***** válasza:
57%

Hát, akkor én kivétel vagyok. Az utolsó két telómat a páromtól kaptam, egész pontosan az egyiket megvette nekem, amíg még külföldön voltam és aztán odaadtam neki az árát, a másikat pedig karácsonyra adta.

Egyrészt mindkét telót én választottam (a karácsonyi előtt is kérdezgette, hogy ha akkor kellett volna vennem, akkor milyet vettem volna), másrészt biztosan nem adtam volna ki több pénzt magamtól telefonra. Neki ezen a téren magasabbak az igényei (jelenleg nekem Honor 20 Pro, neki Galaxy S10).

A PC-met is tőle kaptam szülinapomra, fél évvel később magának is összerakott egy kb. kétszer drágábbat. Én csak örülök, hiszen ajándékképpen kaptam, eszembe sem jutott volna követelőzni, még ha tudtam volna róluk, akkor sem, inkább örülök, hogy kaptam. Azt csinál a pénzével, amit akar (együttéléskor nyilván a közös költségeket felül), ha nem adna semmit, akkor sem lenne jogos a felháborodás, nem még "összetöretni vele és kérni másikat", meg "szakítanék, mert biztos nem szeret"... OMG.

2020. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zoltandudas ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szeretetet, szerelmet üzleti (érték) alapon kellene kezelni.Pl. A páromnak én colát veszek, mert azt szereti, magamnak pedig konyakot, mert én azt szeretem. Még eddig nem haragudott meg azért, mert a két italfajta között jelentős árkülönbség van.
2020. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!