Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátotok csak azért jegyzett el titeket, mert másik városba készültök egyetemre, és így akarta jelezni, hogy már "foglaltak" vagytok?

Figyelt kérdés

A gyűrű egy klasszikus, gyönyörű, egyértelműen eljegyzési gyűrű.


Nem mintha erre vágynék, de volt olyan ismerősöm, akinek a barátja direkt megmondta, hogy ne kürtölje világgá, hogy kapcsolatban van, mert a fiúk akkor nem lesznek vele kedvesek és segítőkészek (persze, ne is tagadja le, de ne úgy mutatkozzon be, hogy "Szia Tomi, Anna vagyok és három éve boldog párkapcsolatban."


2017. szept. 30. 10:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, ő 24. Nem jegyzett volna el, ha otthon tanulok tovább.
2017. szept. 30. 11:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezért tenné, azt érezném, hogy nem bízik bennem, birtokolni akar.
2017. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, nincs házassági szándék az eljegyzés mögött? Akkor valószínűleg nem stimmel a bizalom. Ha tervbe van véve az esküvő is, akkor teljesen rendben van ez a "jelzés".
2017. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, szóba jöhet, de nem sietős, és ő ellenne anélkül, hogy összeházasodnánk. A diplomaosztómig nem is lenne értelme összeházasodnunk, ráadásul a bátyjának 5 éve van menyasszonya, 8 éve együtt élnek, van egy hároméves lányuk, most várják a másodikat, és eszük ágában sincs összeházasodni.
2017. szept. 30. 11:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Ő még nem akar feleségül venni, egyrészt mert még tanulok, másrészt meg úgy gondolja, ha már esküvő, akkor legyen rendes esküvő, ne csak kéttanús összeiratkozás, ahhoz meg ugye pénz kell.
2017. szept. 30. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a celja, akkor feleslegesen dobta ki a penzt, lol. Ha pasizni akarnek a masik varosban, akkor ott hagyom a gyurut a fiokban, aztan megyek csapatni a bulit. Most komolyan. Nem fogja radvarrni a gyurut, meg egyebkent is, ha valaki rad akar nyomulni, az pont le fogja szarni, hogy van-e gyurud vagy sem. En megmondanam neki, hogy kosz, de vigye vissza a gyurut ha lehet, vagy tegye el es kerjen meg ujra, majd ha komolyan gondolja.
2017. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"kéttanús összeiratkozás" - ez kva jó :D ilyen béna kifogást a házasság ellen még nem hallottam.

Nem terveznék hosszútávra valakivel, aki annyira se bízik bennem, hogy nyugodt szívvel "elengedjen" más városba egyetemre járni. Másban is ilyen féltékeny? Ja, és az eljegyzés meg csak hab a tortán, nem azért teszi, mert szeret, hanem mert meg akar jelölni. Tudom, rózsaszín köd meg minden, de vigyázz, mert az ilyenek előbb-utóbb eltiltanak majd mindentől. Nem kezdett még célozgatni, hogy hagyd ott az iskolát?

Am meg felhívhatnád rá a figyelmét, hogy ha annyira meg akarnád csalni, nem tartana sokáig lehúzni a gyűrűt addig, amíg másokkal randizol :D

Én nem lennék együtt vele, de te tudod. Ja, és esküvőre szerintem ne számíts, nyilván elvenni sose fog. Keress egy normális srácot inkább.

2017. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem céloz rá, de kb. a tanulás az egyetlen, amit elfogad, ha nem érek rá vele foglalkozni. Még a diákmunkának se örülne, mondván, ha hazajövök két és fél napra, akkor azt az időt velem szeretné tölteni, nem pedig "mellettem" amíg én a könyveimet bújom vagy beesem este a diákmunkáról.
2017. szept. 30. 11:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Konganak a vészharangok. Ez a pasi birtokolni akar téged. Hátráltat a tanulásban. Elég nehéz sikeres vizsgaidőszakot kivitelezni anélkül, hogy a "könyveidet bújjad." Nem akarja, hogy önálló kereseted legyen. Ugye tudod, hogy ezek mind a bántalmazó kapcsolat előjelei? Legyél nagyon óvatos ezzel a pasival.
2017. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. :"D

- A saját városodban is simán megcsalhattad volna, gondolom, ott sem ismer mindenki, hogy kapásból tudja, hogy XY foglalt, őt békén kell hagyni. :"D

- Gondolom, a gyűrű nem lesz rád nőve a másik városban sem, amikor csak akarod, leveszed. :"D


De hülye. :D Néha elgondolkozom, hogy ilyen alapvető dolgokba egyesek bele sem gondolnak? :D


22/N

2017. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!