Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó abban egy nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban egy nőnek, ha veri a párja, vagy erőszakos vele?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel mentünk egy utasért sofőrszolgálattól egy esküvőre. Amikor odaértünk, már ment a veszekedés, mert a hölgy barátja eléggé berúgott, kb. akkor ébredt fel az autóban, és már akkor mindenféle mocskos dolgot mondott a nőre, hogy őt hagyja békén aludni, nem megy sehova, minek hívott sofőrt, mert az egy vagyon vidékről.


A hölgy már akkor kicsit zavarban volt, hogy mennyivel tartozik, ha nem lesz fuvar, mert ugye kijöttünk, és az idő és pénz.


Én felhívtam a központunkat az elszámolás miatt, hogy hogyan is legyen, addig a hölgy beszállt az autóba mert a párja ott üvöltözött, és próbálta csitítani, majd csak azt láttam, hogy kivágódik az ajtó, és a lány háttal kizuhan a betonra, mert a pasi telitalppal kirúgta a kocsiból, ami ráadásul a lány autója volt.


A lány sírva jött oda, hogy ilyen még nem fordult elő, pedig két éve vannak együtt. "Nem ilyen amúgy, csak most ivott." - mondta. Én nem akartam nagyon belemenni ebbe, de sajnos az a tapasztalatom, hogy aki egyszer ilyet megcsinált ittasan, az meg fogja tenni legközelebb is, lehet még durvábban.

Én megírtam gyorsan az elszámolást, majd sietősen kimentünk a biztonságiakért. (Én nem mertem a kocsi közelébe menni, mert tudom magamról, hogy a srácot kb. agyba-főbe vertem volna ott helyszínen a tettéért, viszont vannak szabályok sajnos. Türelmes ember vagyok, de az azonnal elpattintja az agyam, ha egy nőt megüt egy ilyen patkány - sajnos férfinek nem tudom nevezni ezek után.)


Aztán csak azt láttuk, hogy a nő elhajt az autóval kb. idegből. Próbáltuk követni, nehogy az árokban végezzék, főleg ha a srác részegen esetleg belekap a kormányba, de 120-al alig tudtunk utánuk menni, és nem autópályán voltunk.


Én egész este ezen kattogtam, mert eléggé felzaklatott és idegbe hozott a dolog. Helyesen cselekedtem tegnap, vagy közbe kellett volna jobban avatkozni?


(A legszomorúbb számomra az volt, hogy egy totál kedvesnek tűnő, csinos nő volt, nem ez a cicababa stílusú, hanem a visszafogottan sminkelt, normális lány. Én nem tudnék a tükörbe nézni, ha kezet emelnék egy nőre, még sincs túl nagy szerencsém a társkeresésben. És nem az első eset, amivel találkozom, hogy egy agresszív bunkóval van együtt egy ilyen nő.)



2020. jún. 28. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Abszolút elfogadhatatlan, ha egy pasi megüt egy nőt.
Néha egy két pofon kell, hogy helyre legyen téve a lány.
Az asszony verve jó!
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Az ilyen nőket nem tudom sajnálni!


Ha a nő annyira buta, hogy barátnő, élettárt, vagy felség lesz, a helyett, hogy szerető lenne, akkor hagy szokja a szilaj tartást.

Meg eleve, milyen önértékelése lehet egy olyan nőnek, aki piással kezd?

2020. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%

Tanulj meg inkább csajozni, ahelyett hogy mások magánéletével foglalkozol.

A történet ettől még szomorú és elítélendő.

2020. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
És te ebből az egész szituációból arra a következtetésre jutottál, hogy a nőnek jó, ha verik. Tipikus áldozathibáztató vagy. A kérdésed lényege: Persze az ilyen pasikkal szóba állnak a nők, velem meg nem, pedig én rendes vagyok. Persze segíteni nem segítettél neki, elsunnyogtál, majd kiírsz egy kérdést, amiben a nőt hibáztatod. Tipikus "rendes" fiú.
2020. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Aki az első alkalom utân marad a kapcsolatban, azt NEM tudom sajnàlni, megérdemli. Én az 1. pofon utàn otthagytam a vőlegényem, életem legjobb döntése volt. Ha maradok szerintem idővel szarrà vert volna, mert az ilyenek, ha egyszer megbocsàt a nő azt fogjàk gondolni, hogy úgyse lesz legközelebb sem következménye.
2020. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Miből gondolod, hogy jó neki?


"(Én nem mertem a kocsi közelébe menni, mert tudom magamról, hogy a srácot kb. agyba-főbe vertem volna ott helyszínen a tettéért, )"


Na persze 😅

Tele pakoltad volna a nadrágod. Lúzer mentegetozes, miért néztem szó nélkül végig, hogy bántalmaznak egy nőt.

2020. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Megfáradt Vándor válasza:
85%

Mindenki véleményét meg lehet valamilyen szinten érteni, és a te hozzáállásodat is megértem.


Egy ilyen helyzetben elég nehéz ott és akkor helyesen mérlegelni.

Az egészen biztos, hogy aki itt téged támad a tétovázásod miatt, az nagy valószínűséggel nem hogy ilyen helyzetben nem volt még életében, de még csak kisebb verekedésbe sem keveredett soha. Egyszerű fotelharcos.


A határozottabb fellépés tényleg lehet nem ártott volna, de az teljesen rendben van, hogy a biztonságiakért rohansz. Ha még ott volt a társad, akkor meg azt kellett volna csinálni, hogy egyikőtök elmegy szólni, míg a másik ottmarad, ha esetleg a helyzet durvulna.


Viszont azt az élet tanította meg velem, hogy az ilyen nőket tényleg nem szabad sajnálni. Volt már olyan nővel dolgom, hogy az alkoholista exét siratta. Aztán összejött egy újabb "szivaccsal". Volt, akit vert a pasija, szétmentek, 2 hét múlva újra együtt. Az ilyen nők nagyon buták, legyen bármi is a végzettségük, ez a butaság más irányú. Nincs önértékelésük, önbecsülésük.


Az tiszteletre méltó, hogy így állsz hozzá, hogy nem ütnél meg nőt. A párkeresésben nem ez a baj szerintem, hanem talán nincs megfelelően nagy arcod. Márpedig a nőket először fogja meg, ha egy pasi határozott, céltudatos és bizonyos határokon belül kellően nagyképű. És ezek a tulajdonságok pont olyanok, hogy az ilyen agresszív férgeknél benne van a top 3 jellemzőben.


Amit még talán tehetsz, ha a lelkiismeretedet kicsit nyugtatni akarod, hogy írsz neki facebook-on (ha fent van), hogy hazaértek-e épségben.

2020. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Az egészen biztos, hogy aki itt téged támad a tétovázásod miatt, az nagy valószínűséggel nem hogy ilyen helyzetben nem volt még életében, de még csak kisebb verekedésbe sem keveredett soha. Egyszerű fotelharcos."


Bogárka, én nem azért "támadtam", mert nem tett semmit, hanem amiatt az átlátszó és gagyi kifogás miatt, hogy ha közbe lép, akkor ott kő kövön nem marad Xd XD

2020. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
31%
Ezt nevezik kapcsolatfuggosegnek. Vele marad ahelyett h páros lábbal rúgná ki.
2020. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 batta80 ***** válasza:
81%

Én igazán sajnálom ezeket a nőket. Ezeknek a nőknek nincs sajnos önbecsülésük, amiről abszolút nem tehetnek.

Vélhetően gyermekkorban legalább az egyik szülő soha nem dicsérte, vagy éppen folyton kritizálta.

Így azt gondolják, hogy örülnek, hogy valakinek kellenek.

Ez igen szomorú.

2020. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor szepen felre kell nezni, aztan utolag inni a holgyemeny egeszsegere :)


Amugy igen, ez kell nekik, a maszkulin rosszfiu.


(Mondjuk en elrohogtem volna magam ott helyben, amikor kifocizta a csajt a kocsibol)

2020. jún. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!