Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fizessem a közös utazást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fizessem a közös utazást?

Figyelt kérdés

A barátom ajánlotta fel, hogy van-e kedvem nyaralnk menni vele, igent mondtam. Most a repülojegy foglalásnál derült ki, hogy én kártyáról fizettem és a felét adta meg készpénzben, a szállás még nincs lefoglalva. A párom jóval tehetosebb családból származik, én nagyon megérzem az utazás árát.

Hogy tudnám ezt megbeszélni vele? Azt hittem fizeti nekem, évi többször volt.

22l



2020. jún. 28. 16:55
1 2
 1/14 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy mi a helyzet. Elvégre nem véletlenül vagy vele együtt, ha ennyit sem tudsz vele megbeszélni akkor ott már baj van. Annak semmi értelme nincs, hogy adósságba verd magad egy nyaralás miatt.
2020. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Évi többször volt, hogy fizetett mindent? Lehet várta volna, hogy legalább az úti költséget te fizesd legalább a sajátod. Beszélj vele, hogy nem tudod megengedni magadnak a szállást most.
2020. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Meg sem szoktátok megbeszélni az utazást, hanem mindig fizetett neked mindent, mert neked az jár? És azt hitted, ezúttal is így lesz? :O Mi
2020. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A saját családjával szokott menni meg a volt barátnojével még elottem, ez lenne az elso utunk együtt
2020. jún. 28. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor kellett volna mondanod neki, hogy nem engedheted meg magadnak, amikor megkérdezte, hogy mennél-e vele. Akkor kiderült volna, hogy ő hogyan gondolja. Ezt azért te sem várhatod el, hogy az első közös nyaraláson mindent ő fizessen...

Most már sajnos nem sokat tehetsz. Elmondod neki, hogy kicsit megterhelő ez neked anyagilag, szóval valami olcsó szállást keressetek.

2020. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj vissza, egyrészt számodra lenne kínos egy ilyet felvetni, más részt, még csak nem is említette neked, hogy ez és így áll szándékába (ami nem probléma, csak mielőtt a foglalásra került volna a sort tájékoztathatott volna). Ebből jól nem fogsz kijönni, de ez miatt ne verd adósságba magad. Majd mész legközelebb, amikor nyugalmasan fel tudsz készülni egy ilyen nyaralásra. Most semmi képen ne menj. Nekem ez a véleményem.
2020. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

És előre nem tudtad, hogy mennyi lesz a végösszeg? És, hogy nem lesz rá pénzed?


Csóró vagy de a luxusutazás az kell. Ilyen mentalitással, nem fogod sokra vinni az életben.

2020. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom két hónap után történt ez. Kis naiv. Meg hát az, hogy azt hitted, hogy majd ő fizeti a luxus út árát, és meg sem kérdezed.... Hát tudod...
2020. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem együtt járásunk kezdetétől a vőlegényem fizet MINDENT, 24 évesen nappalis egyetemista vagyok, nem dolgozok mellette, együtt élünk. (Nem cukrosbácsi, nálam 5 évvel idősebb mérnök, neki így természetes.) Kérdező, beszéljétek meg, nekem fura a pasid.
2020. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a feltett kérdésedben mit jelent ez a félmondat, hogy "évi többször volt."

Félrevezető, mert úgy jön le, évi többször volt, hogy utaztatok valahova, és akkor fizette a Tiedet is. (Szerintem többen azt hittük, én is.)

2020. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!