Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha sem egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha sem egyedül, sem kapcsolatban nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Mikor jártam valakivel, sosem ment simán semmi. Hol vártam a találkozóra, amit lemondtak az utolsó pillanatban. hol pedig hazudgáltak összevissza fontos dolgokban, ami után már nem tudtam bízni. sose bíztam senkiben, és később be is igazolódott a gyanúm, sokszor idegeskedtem. Tehát nálam sose ment semmi sem simán, mint másoknál. De egyedül se érzem magam jobban.
2020. jún. 29. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyilván...10-es.


Itt ezaz oldal itt mondjuk ha 50 válasz érkezik egy kérdésre ott minden az 50 ember kedves aranyos megértő, nem használna kis senkit, egyik sem kretén se retardált.....


Ez amit te mondasz ez, hogy akár 20 ember is lehet hülye akiket kifogunk ez abban az esetben elfogadható ha mindet ugyanott ismerted meg.


Azt sem árt végignézni, hogy kik azok az emberek akiknek esélyt adunk, és hol.


Nem esünk át a ló túloldalára, csak nemes egyszerűséggel nem mindenki nyalja ki a másik seggét, hogy ugyan áá dehogy te aranyos ártatlan szép leány te nem vagy hibás.


Nem, mert ő mindig jó helyen ismerkedik az 50. alkalommal is a jó embert választja ki a tömegből, ő bármit mond az mindig megfelelő, a viselkedése kitűnő , a külsejébe semmi hiba.


Te képes lennél belátni, ha benned is hiba lenne? Mert nem úgy tűnik.

2020. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10: társas kapcsolatok menedzseléséhez és következtetések levonásához ezért nem elég csak az önismeret, szükséges a lehetőleg minél mélyebb emberismeret (= mások ismerete) is. Ugye nem kell felsorolnom, hogy ez utóbbi milyen alkotóelemekből tevődik össze?
2020. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Te képes lennél belátni, ha benned is hiba lenne?"

Igen. Csak egyúttal azt is látom, hogy semmivel sem különb (sőt...) emberek élnek kapcsolatban, nem is feltétlenül rosszban. És hogy mit csináltak jól? Kb. jókor voltak jó helyen, így a megfelelő emberrel ismerkedtek meg, emiatt nem egy alapból (az inkompatibilitás miatt) halálra ítélt kapcsolatba fektetnek energiát. Szerencse. Lehet ellene kézzel-lábbal tiltakozni, akkor is.

2020. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!