Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom másokkal chatel, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom másokkal chatel, ez normalis?

Figyelt kérdés

27éves nő vagyok, a párom 17 évvel időssebb egy éve vagyunk együtt.


Mindektten nagy csalódás után találtunk egymásra.

A problémám a következő: annak ellenére, hogy nem hisz a fiu lany baratsagokban, rendszeresen más nőkkel chatel, amit aztan bőszen töröl. Volt már ebből komoly összeveszésünk, amikor rairt egy holgy ismerősére, hogy mikor talalkoznak. A többi nő fehernemus kepet kuld magarol neki. Raadasul sokkal de tenyleg sokkal kevesbe vonzoak mint en. Nem is az orszagban elnek.


Ennyire onbizalom hianyos? Mi a fene celja van alegy ferfinak aki ezt csinalja, a baratnoje mellett?

Segitsetek megerteni mert en nem tudom. Ha ertenem, megtudnank oldani de igy...O sem tudja megmagyarazni miert csinalja ezt. Mi a feneert csinalja?



2020. jún. 29. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynám. Viccen kívül, nekem nőként megalázó lenne, hogy a pasim más nőkre csorgatja a nyálát, pláne olyanokra akik nem szebbek mint én.


Ennyire onbizalom hianyos? Mi a fene celja van alegy ferfinak aki ezt csinalja, a baratnoje mellett?


Írtad ezt a fentit. Már hogy lenne ő önbizalomhiányos ha melletted félre kacsintgat? Nem hogy önbizalomhiányos, hanem sok is van neki, hogy nem éri be a barátnőjével.


25N

2020. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám a helyedben.
2020. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én úgy látom folyamatos visszaigazolásra van szüksége, mindeg ymilyen nőtöl.


Köszönöm a válaszod, hasznos volt.

2020. jún. 29. 20:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Miben van szüksége visszaigazolásra ha a nők saját magukról küldenek félmeztelen képeket? :D

Akkor ha pl. neked egy random pasi küld egy intim fotót azzal te vagy beljebb? téged igazol vissza az bármiben is? Szerintem nagyon nem. Szimplán csak tetszik neki az adott nő/nők.

Sajnálom :/

2020. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Dehogy tetszik neki. Nem akarom mentegetni,isten őrizzen. Várólistára tettem a pasast egy ideig a kis dolgaiert de ha egy nő meztelen fotót küld egy ferfinak egyertelmuen azert teszi mert tetszeni akar az adott pasinak.
2020. jún. 29. 20:43
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Ezen nincs mit megérteni.


Forr a vere, csajozik ezerrel.

Ismerkedik mindenhol, van 3gy csomó nője.

2020. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem tisztel és nem is szeret. Kár mentegetni mert nem is lehet. Ez a kapcsolat kuka. Ha okos vagy még most kilépsz. Sose fog megváltozni, miattad legalábbis biztosan nem. Hiszen akkor most nem lenne miről írnod.
2020. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jogos, mindenkinek koszonom! Nem beszélek vele azóta. Együtt éltünk, 0-24 ben egyutt voltunk biztos h nem volt senkije. De nekem mar ez is sok, nem fogom eltűrni, kuka.
2020. jún. 29. 20:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagy fontos neki.
2020. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos eleg hibas ertekrendel rendelkezik, de az azt hiszem nem az en problemam mostmar. Koszonom a megerostiest, neha jol jon olyanoktol akik kulso szemlelők
2020. jún. 29. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!