Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokkal is beszélnek igy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is beszélnek igy egy normális kapcsoltban? Nézzem el?

Figyelt kérdés
Második éve lesz h élettársammal élek. Amig udvarolt addig minden szép volt, majd amint össze költöztünk kezdett kinyilni a szája velem. Most ott tart a kapcsolatunk, ha nem tetszik neki amit mondok simán ku..a anyáz, férgez, parasztoz engem! Hozzá teszem én soha nem illetem őt csúnya szavakkal. pl. megkérdeztem mikor veszi fel fizetését mivel szabin lesz akkor mikor adják és vidéken lesz,utána ünnep jön, ezért olyan ideges lett, kifordult magából, elhordott parasztnak engem, hogy én ne azzal foglalkozzak!! vagy másik példa - szórakozóhelyen állunk sorba italért, mondom neki -meghivhatlak? (hülyeségből) Erre is olyan szinten kiakadt rám, hogy otthagyott volna az éjszakába úgy mentem utána. Mivel h merek ilyet mondani h meghívhatom -e? mikor az az ő pénze is! (közös kasszán vagyunk) Hazáig mondta rám az áldást h egy féreg vagyok!!Vagy el voltunk vidéken fesztiválon össze futottunk vidéki kollegámmal(férfi) adott 2 puszit váltottunk pár szót - ezért ku..a voltam. Én lennék ennyire rossz és megérdemlem, hogy így beszéljen velem? Már ott tartok h nem tudom melyikünkkel van a baj.
2019. máj. 30. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha komoly a kérdés, akkor veled is bagy baj van. Normális ember senkitől nem tűri el, hogy így beszéljenek vele. Jobb lenne szépen otthagyni és valamimertelmes partnert keresni.
2019. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

10 év után sem beszélünk így egymással pedig alapvetően vitatkozósak vagyunk, meg csipkelődni is szeretünk ami néha félremegy és bántódás lesz belőle. De soha eszembe nem jutna ilyen szavakkal illetni a férjemet és neki sem engem.

A párod egy paraszt. Az ilyet ott kell hagyni.

2019. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Minél előbb szakítsd meg az együttlétet vele!

Vigyázz, nehogy mézes-mázas szavakkal rábírjon a maradásra, mert ismételni fog, amíg él.

F.

2019. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Veled van nagyon nagy baj, hogy még a párodként emlegeted, és nem csomagoltál még össze! Nincs neked önbecsülésed? Ez nem a párod, nem szeret, ennek csak egy kellék vagy, és azt hiszi az a sültbolond, hogy mivel már túl vagy a beetetési szakaszon, örökké vele maradsz , ő meg kiélheti rajtad az agressziókezelési gondjait!
2019. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy idióta barom.


Nem csináltál semmi rosszat, teljesen normális vagy. Nem kellene ezt a viselkedést tűrnöd.

2019. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Mások otthoni viselkedése határozza meg a tűrésküszöböd? Méltóság, önérzet, smafu?

Csak el tudod tán egyedül is dönteni, hogy jól érzed-e magad. Ha nem, akkor lépj mielőbb

2019. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Az az érzésem nála laksz,meg sokkal jobban keres nálad,ebből ered ez.Ez nem lesz jobb,jobb ha lelécelsz.
2019. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 lilla64 ***** válasza:
100%
A párod egy bunkó.Lépjél le amig nem késő,mert ebből már jobb nem lesz.
2019. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Van az a mondás, hogy a nő olyan, mint a parketta. Elsőre kell jól lefektetni és egy életen át taposhatsz rajta.
2019. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
#9 remélem, nincs kapcsolatod...
2019. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!