Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér párkapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér párkapcsolatban a másik telefonjának a nézegetése?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, egy blogposzt ihletett meg. Azt boncolgattákhogy vajon egy kapcsolatba/házasságba belefér-e ha bele-bele nézel a másik telefonjába. Tudod a kódját és neha belenézel, mondván mi van benne amit te nem láthatsz. Valaki meg azon az állásponton van, hogy tudja a kódot de minek, sose nez bele. Van aki meg azon hogy a kódot se tudja mert bízik a másikban és felesleges.

Ti mit gondoltok, nalatok hogy van? Tudjátok a másik kódját, ő a tiéteket? Belefér néha belenézni vagy ennyi privát tér kell egy kapcsolatba?



2020. jún. 29. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Rohadtul nem. Kizarolag egyertelmu jelek tisztazasara, vagy ha valashoz vegso lokest keresnek, hogy elboruljon az agyam es ne legyen visszaut.

Akkor sem fer bele, ha rengeteg gyanus idonk van, amirol a masik elott nem szamolunk el.

2020. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Tudjuk egymás kódját, bár én az övét mindig elfelejtem. És csak a gyerek miatt tudjuk, hogy mesét kapcsoljuk neki. Nem nézek bele, nem érdekel. Szerintem ő se nézi az enyémet.

Felesleges.

Normális kapcsolatban fel sem merül ilyesmi.

2020. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem fér bele. Több okból:

1. Én magamról bármit megosztok a párommal, nincsenek előtte titkaim. De úgy gondolom hogy az ismerőseimnek, barátaimnak, családtagjaimnak minden joguk megvan hozzá, hogy titkaik legyenek az én párom előtt. Mégis miért kéne neki arról olvasgatnia, hogy pl a barátnőmnek milyen egészségügyi problémája van, vagy anyukám mit beszélt a nagynénémmel? :D Nekem sincs közöm az ő barátai magánéletéhez.

2. A nyomozgatás a bizalom halála.

3. Céges cuccok is lehetnek a telefonon, amikről meg már csak nem is az én hatásköröm eldönteni, hogy való-e az ő szemének.

4. Könnyű félreértésekbe belefutni. Az exem pl. egyszer kiakadt rám egy lebegő értesítés miatt, amiben egy férfi név mellett látta az üzenetet hogy "imádlak <3", gyorsan megmutattam neki hogy ez egy csoportbeszélgetésből való ahol egy srác írta valaki másnak poénból. Ha nem vagyok ott és nem mutatom meg, simán kidobna azért mert két ismerősöm egymásnak írogatott.... :D

Persze előfordul, hogy használjuk egymás telefonját vagy számítógépét, de arról szólunk egymásnak, és nem nézelődünk egymás privát fiókjaiban... Páromnak nincs lekódolva a telefonja, nekem le van ugyan, de az okosórám is feloldja, szóval itthon igazából bejut a telómba ha kell valamire. Itt olyasmikre gondolok, hogy pl. ha csak az én gépem van bekapcsolva és ő csak egy dolgot akar megnézni a neten akkor nem fogja azért bekapcsolni a sajátját... vagy én pl. filmezni az ő gépén szoktam mert az enyémen sokszor rossz a hang. Kezelünk navigációt, zenelejátszót egymás telefonján. Ilyesmik. Nem nézelődünk egymás face/email fiókjában.

2020. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem mobilját többnyire én kezeltem, mert utált vele foglalkozni. Az e-mail-jeit is velem olvastatta el, és nekem diktálta a választ. Ő nem nézett bele az enyémbe, mert az még annyira sem érdekelte, mint a sajátja. Egyébként mindent tudtunk egymás dolgairól, barátaink legnagyobb része közös volt.

73N

2020. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!