Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők/lányok többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok többsége tényleg ennyire a lentebb jellemzett karakterű embereket keresi?

Figyelt kérdés

Rólam:


- 21 éves vagyok, vékony testalkatú, 178 cm magas, (Nem vagyok sportos)

- Önbizalomhiánnyal küszködök, (Gyerekkori és középiskolai verbális zaklatás miatt, tanulótársak részéről, emiatt nehezen barátozok új emberekkel)

- Átlagos külsőm van, se helyesnek se rondának nem tartom magam arcra,

- Introvertált vagyok, és eléggé magamnak való,

- Biszexuális vagyok (bár ezt sokan nem tudják rólam, de van pár feminim tulajdonságom, például érzelgős vagyok)


Akárhányszor próbálkoztam egy lánynál, többféle ismerkedési stratégiát alkalmazva, egyszer se jött össze semmi komolyabb egy csóknál, az is csak szánalomból, mert elmondtam a lánynak, hogy még nem csókolóztam soha.


Azt vettem észre, hogy a lányok általában az alábbi srácokat favorizálják:


- Legyen magabiztos kiállású, picit egoista és lenéző, de nem túlzottan

- Legyen jó kondiban, és sportoljon valamit, viszont ne feltétlen legyen egy izomállat megjelenése

- Az állvonala legyen határozott és erős megjelenésű,

- Legyen népszerű (helyileg, egy adott társadalmi közegben stb.)


Nem panaszkodom, elfogadom a sorsom, hogy valószínűleg egy macska mellett fogok megöregedni, viszont nem értem, hogy a legtöbb nőnek miért éppen az a férfiideálja, amit én fentebb leírtam. Ösztönök? Evolúció? Megfelelési kényszer a társadalomnak?



2020. jún. 29. 22:45
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%
#38: tehát érvek nincsenek, ezért előkerült a személyeskedés. Gratulálok, szép bizonyítvány.
2020. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%

41.


A személyeskedés, már a 33. válasszal elindult...

2020. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%
#37: gratulálok, ezennel meg is kapod tőlem a "bagoly mondja verébnek" díjat.
2020. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
0%

43.


Nagyon köszönöm :) Ezzel nem tudsz megsérteni :)

2020. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
#44: nem is az volt vele a célom.
2020. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
38%
Ja, majdnem elfelejtettem! Elárulnád, Edricus, hogy mitől is számít önelégültségnek az, hogy ha valaki tényként közli magáról, hogy nem kapcsolatfüggő?
2020. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%

46


Nem azért gondolom, hanem úgy egészében a teljes válasz stílusa miatt. Sajnos nagyon átüt rajta az "Én jobbnak tartom magam szinte mindenki másnál" vezérgondolat. Amivel alapvetően nincs is baj - akár igazad is lehet - csak valaki mással szemben ezzel előhozakodni, mint érv, nem jó ötlet.


A kapcsolatfüggőségi dologgal írt dolgaiddal egyetértek amúgy. Egyedül a következtetés rossz, hogy az "ezért nem méltó hozzám senki" gondolat automatikus folyománya ennek. Bár részben igaz, én is hasonlóan gondolkodom, talán összesen 3 nő volt eddig akit ismertem és szívesen ismertem volna még jobban is, így talán tudom mire is gondolsz. Csak én tudok ezen a téren "keménykedni" így, mert akkor rögtön leinceleznek, meg lekövéreznek egyesek ezen az oldalon (ezek a "nagy érveik" általában). Szóval lehet egyetértek veled, csak az indítás volt rossz, de az nagyon, mivel...


Egyedül ez a "felemeljen" dolog az amin nem tudok továbblépni, ez annyira banális. Olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy csak olyannal jövök össze aki letud győzni sakkban, vagy ilyesmi. Ez egyszerűen csak... idétlen. És értelmetlen. Vagy azt mondani, hogy csak 167 centi magas lehet, vagy legyen pro akrobata. De még sok ilyen van, amik létező "kötelező igények" sokaknál, és ez olyan "modern korunk baromsága" érzetű a számomra.


Mert most tényleg - mondjuk adott egy ember akivel ismerkedsz. Valóban szimpatikus neked, pont benne van abban a kevésben. Randizgattok, minden rendben. Aztán, ha rájössz, hogy nem tud "felemelni", akkor lehet is menni? Ez nem logikus.

2020. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
37%

»#47:


»Sajnos nagyon átüt rajta az "Én jobbnak tartom magam szinte mindenki másnál" vezérgondolat.«


Ezt csak te látod / érzed bele, minden valószínűség szerint a komplexusaid miatt, amihez viszont sem nekem, sem az említett hozzászólásomnak nincs köze.


"ezért nem méltó hozzám senki"


Ilyet sem írtam, de szerintem még csak nem is utaltam rá. Nem tudom, te melyik részbe képzeled bele.


"Egyedül ez a "felemeljen" dolog az amin nem tudok továbblépni, ez annyira banális."


Ezt a felemelés-dolgot sem én írtam eredetileg, csak éppen nem akartam nekiállni sem védekezni, sem megcáfolni. Nekem mások a preferenciáim, meg nem is szeretem "gyenge nőnek" érezni magamat egyáltalán. Ha viszont valaki a másik nemben a fizikai erőre gerjed, igenis joga van hozzá, az egyedüli hiba az, amikor másokra is érvényes általános normaként tálalja, ilyet viszont megint csak nem láttam az itteni válaszok között, de ha te igen, akkor mutass rá.


"Mert most tényleg - mondjuk adott egy ember akivel ismerkedsz. Valóban szimpatikus neked, pont benne van abban a kevésben. Randizgattok, minden rendben. Aztán, ha rájössz, hogy nem tud "felemelni", akkor lehet is menni? Ez nem logikus."


Na, akkor tisztázzunk valamit, függetlenül a fentebb általam írtaktól (tudniillik, hogy nem én vagyok az, akinél ez a felemelés alapkövetelmény). Ha BÁRMIBEN felemás érzésem lenne a nekem valamennyire szimpatikus pasival kapcsolatban, akkor nem hogy nem jönnék össze vele, de nem is ismerkednék, meg nem is randizgatnék. Ahogy már korábban írtam: az illetőnek tudomására sem jutna, hogy bármilyen szinten szimpatikus nekem. Végkövetkeztetés: akinek kulcsfontosságú tényező, hogy fölemeljék, mondjuk az erotikus vonzalmat illetően is (megint csak: ez nem én vagyok), teljességgel szíve joga, hogy az legyen nála. Neki onnantól kezdve a pasi már nem lenne vonzó. És ezt megkritizálni senkinek semmiféle joga nincs. Az már más kérdés lenne, ha egy ilyen nő ezen a fórumon nyígna, hogy nem találja ezt a bizonyos őt felemelni tudó tökéletes pasit, akinek ő is kell. De ez a magatartásforma érdekes módon itt elsöprő többségében az incel pasikra jellemző.

2020. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

48.


"De ez a magatartásforma érdekes módon itt elsöprő többségében az incel pasikra jellemző."


Hát, azért egyre inkább felzárkóznak az amolyan "női incelek" is, régebben tényleg nem sok volt, mára szépen megszaporodott a számuk, futottam itt már bele olyan kérdésben ahol a női válaszolók teljes egészében "incel" viselkedést mutattak, csak az - egyenlőre - alacsonyabb létszámuk miatt nem olyan feltűnő. De erre sem kell sokat várni, mivel a fiatalabb generáció tagjai között tobzódnak a lelkileg sérült emberek - mindkét nem - mivel a többségünket is sérült emberek neveltek. Hát még a mostani gyerekeket.



"Ezt csak te látod / érzed bele, minden valószínűség szerint a komplexusaid miatt"


Hát, képzeld ezt, ha tetszik - aranyos, hogy neked fel sem tűnik a dolog. Bár nem meglepő - a saját hibáinkra mindig van magyarázat, vagy ha más nem is, akkor "csak képzelik" mások, és nem létezik az adott hiba.



"a BÁRMIBEN felemás érzésem lenne a nekem valamennyire szimpatikus pasival kapcsolatban, akkor nem hogy nem jönnék össze vele, de nem is ismerkednék, meg nem is randizgatnék."


Ezzel az egy dologgal egyetértek - mivel nálam is így működik. Persze nálam ráfogják, hogy "hőőőj, úccse menne senkivel, szar duma, hülye incel, bezzeg mi!" - ezzel állítólag bevitték a "nagy csapást" nekem - kár, hogy nem. Csak nem kívánom ennyire konkrétan megfogalmazni, mert általában személyeskedés a vége az anonim bohócoktól.


"És ezt megkritizálni senkinek semmiféle joga nincs."


Mondjuk de, van. Különösen akkor, ha valaki végigtrombitálja a világot ezzel. Mert ilyen is létezik. Nem igazságos, de ítéletet lehet hozni bármiről. Aztán arról is, aki az ítéletet hozta, majd arról is aki az elítélőt ítélte el. Minden lehet és mindent szabad, csak értelme nincs.


Bár! Furcsa dolog, hogyha egy nő vár el ilyesmit - akkor az rendben van. Ha egy férfi - perverz, fétises valaki, akit minimum elítélni kell. Ez így egy kicsit szexista tud lenni - és ezen az oldalon elő tud fordulni az ilyesmi. Még mielőtt jönne a támadás: Fordítva is van egy csomó ilyen igazságtalan szexista baromság, de én most erre az egyre céloztam éppen.

2020. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
0%

#49:


"Hát, azért egyre inkább felzárkóznak az amolyan "női incelek" is, régebben tényleg nem sok volt, mára szépen megszaporodott a számuk"


Ha már szóba került: szerintem ugyanaz az egy nő hisztizi végig az egész fórumot, fel lehet ismerni a stílusáról.


"Hát, képzeld ezt, ha tetszik - aranyos, hogy neked fel sem tűnik a dolog. Bár nem meglepő - a saját hibáinkra mindig van magyarázat, vagy ha más nem is, akkor "csak képzelik" mások, és nem létezik az adott hiba."


Ha így gondolod, gondold így, a te dolgod. Nekem ezzel kapcsolatban teljesen más az álláspontom.


"Mondjuk de, van. Különösen akkor, ha valaki végigtrombitálja a világot ezzel."


Annyiban igazad van, hogy teljesen téves fogalmat használtam, ezért korrigálok: És ezt megkritizálni senkinek semmiféle MORÁLIS ALAPJA nincs.


"Bár! Furcsa dolog, hogyha egy nő vár el ilyesmit - akkor az rendben van. Ha egy férfi - perverz, fétises valaki, akit minimum elítélni kell."


Ezt beszéld meg az adott delikvenssel, aki ragaszkodik a felemelés-dologhoz, engem őszintén szólva ez a vetülete a dolognak már egyáltalán nem érint, meg nem is túlságosan érdekel.

2020. júl. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!