Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők/lányok többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok többsége tényleg ennyire a lentebb jellemzett karakterű embereket keresi?

Figyelt kérdés

Rólam:


- 21 éves vagyok, vékony testalkatú, 178 cm magas, (Nem vagyok sportos)

- Önbizalomhiánnyal küszködök, (Gyerekkori és középiskolai verbális zaklatás miatt, tanulótársak részéről, emiatt nehezen barátozok új emberekkel)

- Átlagos külsőm van, se helyesnek se rondának nem tartom magam arcra,

- Introvertált vagyok, és eléggé magamnak való,

- Biszexuális vagyok (bár ezt sokan nem tudják rólam, de van pár feminim tulajdonságom, például érzelgős vagyok)


Akárhányszor próbálkoztam egy lánynál, többféle ismerkedési stratégiát alkalmazva, egyszer se jött össze semmi komolyabb egy csóknál, az is csak szánalomból, mert elmondtam a lánynak, hogy még nem csókolóztam soha.


Azt vettem észre, hogy a lányok általában az alábbi srácokat favorizálják:


- Legyen magabiztos kiállású, picit egoista és lenéző, de nem túlzottan

- Legyen jó kondiban, és sportoljon valamit, viszont ne feltétlen legyen egy izomállat megjelenése

- Az állvonala legyen határozott és erős megjelenésű,

- Legyen népszerű (helyileg, egy adott társadalmi közegben stb.)


Nem panaszkodom, elfogadom a sorsom, hogy valószínűleg egy macska mellett fogok megöregedni, viszont nem értem, hogy a legtöbb nőnek miért éppen az a férfiideálja, amit én fentebb leírtam. Ösztönök? Evolúció? Megfelelési kényszer a társadalomnak?



2020. jún. 29. 22:45
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, kérdező, de a leírtak és a válaszaid alapján annyira egy semmilyen, dacos gyereknek tűnsz, ami egyetlen nőnek sem lesz vonzó. Van egy ideálod, amit szeretnél, ez oké, de látszólag nem kellesz nekik: sem leadni nem akarod az igényeidet (amivel nem is értenék egyet), sem felemelni magad ehhez az ideálhoz. Inkább akkor vagy egyedül, ha egy szalmaszálat meg kéne mozdítani.

Nekem mindhárom párom, aki volt eddig, vékony alkatú volt, nem sportos, ez személy szerint nem zavart, de egyikőjük sem volt gyengébb nálam. Ez nem feltétlenül kizáró ok. De miért akkora nagy baj, ha a nők magabiztos férfiakra vágynak? Én is magabiztos vagyok, rendben vagyok önmagammal, nincs önbizalomhiányom, tisztában vagyok az értékeimmel és hibáimmal, amiken dolgozom is, mert az élet az állandó fejlődésről szól. Engem is bántottak verbálisan, nemcsak osztálytársak, hanem az alkoholista apám is több mint tíz éven keresztül, de felnőtt ember vagyok, a múltat fel kell dolgozni és le kell zárni. Miért akkora nagy elvárás, ha hasonló személyiségű, egyben mentalitású társat keresek? És hogy egy önbizalomhiányos csaj is magabiztos férfit akar? Egyrészt evolúciós okai vannak, másrészt egy magabiztos, önmagával rendben lévő partner ezerszer vonzóbb, mert van kisugárzása. Ja, és soha egyik párom sem volt kicsit sem lekezelő.

A népszerűség meg... személy szerint nem érdekel. És még soha, egyetlen barátnőmtől sem hallottam, sem szépektől, sem csúnyáktól, hogy legyen az.

Amiben meg már megint keverik az emberek a szezont a fazonnal: az introvertáltság még mindig nem azt jelenti, hogy az ember egy szerencsétlen kis valaki, aki nem mer kilépni a házhoz, és megremeg, ha meg kell szólalni. Én is és a párom is introvertáltak vagyunk, sok énidőre van szükségünk, nem szeretünk nagy társaságba járni, de vannak barátaink, esünk össze, ha valakitől az utcán segítséget kell kérni, eljárunk programokra.

És már ne is haragudj, de ha neked lehet egy ideálod, amiből nem engedsz, de felnőni sem akarsz hozzá, akkor miért várnád el, hogy egy nő leadja a saját külső elvárásait azért, mert egy számára nem vonzó pasival megegyezik a világlátása és közösek az érdeklődései? Ezt nevezik barátnak.

Szóval bocs, de nem, a nők többsége nem ezt keresi, mert minden egyes nőnek más az ideálja, mások az elvárásai, van, akinek a külső, van, akinek a belső a legfontosabb, más kisugárzást keres, de alapvetően, mint minden ember, egy összképet nézünk. Mert a vonzóságot nem egy határozott arcél adja meg (én pl. kifejezetten a lágy vonásokat tartom a legvonzóbbnak, de sosem néztem még senkinek az arcélét). De egy önbizalomhiányos, a komfortzónájából kilépni nem tudó, semmi extra ember elég kevesek számára lesz vonzó.

2020. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek itt néhány hölgyet, ha véletlenül belém habarodna, azért fog dobni, mert nem bírom felemelni? Ez a való élet, nem az amerikai filmek! Részben igénytelenségből, részben egyéb okokból, a magyar emberek alapból rosszabb állapotban vannak fizikailag, mint nyugati társaik!
2020. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
38%

#32: "ha véletlenül belém habarodna"


Öcsém, alig vagy önelégült. Pfff.

2020. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%

Önelégült? Miért? Belém is lehet szerelmes egyszer valaki.

Ha meg azt írom le, hogy "jjaaaajcsúnyavagyok", akkor meg az a baj, fejlesszem magam, túl kevés az önbizalmam, nem szexi.


Egyébként meg egy egyszerű kérdést tettem fel, de akkor felteszem másképp: te azért elutasítanál, egy számodra szimpatikus palit, mert nem bír felemelni pl 80 kg-ot? Ugyanmár.

2020. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
30%

#34: "te azért elutasítanál, egy számodra szimpatikus palit, mert nem bír felemelni pl 80 kg-ot? Ugyanmár."


Megkérdezhetem, hogy miért válaszolsz helyettem egy általad föltett és nekem címzett kérdésre? Ez eléggé undorító gesztus.

A férfiak kilencvensok százaléka nekem egyáltalán nem szimpatikus, kezdjük ott. Nekem olyan a szűrőm, hogy azon egészen kevés ember jut át, és ez azért van, mert nálam az, hogy legyen kapcsolatom, a legkevésbé sem prioritás, nem kulcsfontosságú a jó közérzetemhez. Ezért, mivel nem vagyok kapcsolatfüggő, megengedhetem magamnak, hogy olyan magas legyen a mércém, hogy azt tényleg csak a SZÁMOMRA legeslegjobbak tudják megugrani, akikkel valóban nagyon jól érezném magam. Tehát csupáncsak szimpátia nekem alapból nagyon-nagyon kevés. Annyira, hogy ha csak ennyi lenne részemről, akkor az illető meg sem tudná, hogy tetszik nekem.

2020. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

"Önelégült? Miért? Belém is lehet szerelmes egyszer valaki."


Ja. Bizonyára. De aki ezzel kapcsolatban úgy fogalmaz, hogy ez az alap, amire a mondanivalójának a további része épül, az bizony önelégült, és nem kicsit.

2020. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez itt most két önelégült emberke összecsapása. Ideális alapfelállás.
2020. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%

Blah, blah.


"A férfiak kilencvensok százaléka nekem egyáltalán nem szimpatikus, kezdjük ott"


"Nekem olyan a szűrőm, hogy azon egészen kevés ember jut át"


"Ezért, mivel nem vagyok kapcsolatfüggő, megengedhetem magamnak, hogy"


"Tehát csupáncsak szimpátia nekem alapból nagyon-nagyon kevés"


Ne haragudj, nem értek egyett >azzal< a csoporttal, de ékes példája vagy az incelek általánosításainak...

Kicsit olyan vagy, mint ez a hölgy itt:

https://www.youtube.com/watch?v=VviXrf5QB0Q&


Ha itt valaki önelégült, akkor az bizony te vagy. Szép estét kívánok a macskáiddal ;)

2020. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%

#37

Ugyan már, nem ismersz te engem. A való életben nem sok önbecsülésem van, ez a "ha véletlenül belém habarodna" is csak egy hipotézis. Gyakorlatilag el sem tudom képzelni, hogy valaha valakinek tetsszek az ellenkező nemből. Most jó?

2020. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
#38 Úristen ki ez az ostoba picsa?
2020. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!