Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők/lányok többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok többsége tényleg ennyire a lentebb jellemzett karakterű embereket keresi?

Figyelt kérdés

Rólam:


- 21 éves vagyok, vékony testalkatú, 178 cm magas, (Nem vagyok sportos)

- Önbizalomhiánnyal küszködök, (Gyerekkori és középiskolai verbális zaklatás miatt, tanulótársak részéről, emiatt nehezen barátozok új emberekkel)

- Átlagos külsőm van, se helyesnek se rondának nem tartom magam arcra,

- Introvertált vagyok, és eléggé magamnak való,

- Biszexuális vagyok (bár ezt sokan nem tudják rólam, de van pár feminim tulajdonságom, például érzelgős vagyok)


Akárhányszor próbálkoztam egy lánynál, többféle ismerkedési stratégiát alkalmazva, egyszer se jött össze semmi komolyabb egy csóknál, az is csak szánalomból, mert elmondtam a lánynak, hogy még nem csókolóztam soha.


Azt vettem észre, hogy a lányok általában az alábbi srácokat favorizálják:


- Legyen magabiztos kiállású, picit egoista és lenéző, de nem túlzottan

- Legyen jó kondiban, és sportoljon valamit, viszont ne feltétlen legyen egy izomállat megjelenése

- Az állvonala legyen határozott és erős megjelenésű,

- Legyen népszerű (helyileg, egy adott társadalmi közegben stb.)


Nem panaszkodom, elfogadom a sorsom, hogy valószínűleg egy macska mellett fogok megöregedni, viszont nem értem, hogy a legtöbb nőnek miért éppen az a férfiideálja, amit én fentebb leírtam. Ösztönök? Evolúció? Megfelelési kényszer a társadalomnak?



2020. jún. 29. 22:45
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
84%
#9: Freud nem filozófus volt, ő a gyakorlatban is embereket gyógyított. Úgyhogy ezeknek a "teóriáknak" nála (és minden utódjánál) tétje volt (és van). Én inkább egyébként inkább doktrínának nevezném. Természetesen az, amit művelt, távolról sem nevezhető egzakt tudománynak.
2020. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
77%
Az az értelme, hogyha koncerten vagyunk, akkor fel tudjak ülni a vállára, 52kg vagyok, "madárka" csontozattal, számomra nem férfias, ha valaki nem tud felemelni.
2020. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
83%

22.


És az ifjabb Toguro tovább hódít: [link]


De mondjuk az 52 tényleg nem sok, megemelni, de cipelni órákig már nehéz, az még a szuper-gyurmáknak is egy idő után sok lenne.

2020. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
74%
Most olvasom hogy 21 éves vagy. Térjünk erre vissza pár év múlva. Akkor, amikor már összejött egy két "ideál" csaj. Akik kihasználtak, megcsaltak, megbántottak. Aztán majd idővel rájössz, hogy lehet az az alma akármilyen szép kívülről, ha a belseje el van rohadva akkor az az alma nem ér semmit
2020. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

24.


Ceh, ez mondjuk igaz, bár ezt mindenki megtapasztalja szinte, ideáltól függetlenül (és mindkét nem)

2020. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
#24: Nekem ebből inkább az a tanulság, hogy ezek a nők nagyszerű tükröt mutattak a minden mást elhomályosítóan egyedül a külsőt figyelembe vevő partnerválasztás üresfejűségének.
2020. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Èn is azt gondolom, hogy "rossz" körben keresgèlsz. Igazából csúnyán megfogalmazva olyan nőt akarsz, akivel nem vagy egy kategória. Mert nálad elvárás, hogy szèp legyen, de te nem nyújtasz "semmit". Se külsőleg, se belsőleg, nincs megnyerő szemèlyisèged. Átlagos arc, de vèkony, semmilyen (nem fèrfias) test, ès mellè mèg introvertált is vagy, tehát a stílusoddal, úgymond a "dumáddal" se tudod eladni magad. Fèlreèrtès ne essèk, nem megbántani akarlak, nincs azzal gond, hogy ilyen vagy, az emberek sokfèlèk. De akkor ne merőben más "körből" akarj válogatni. Lehet, hogy ők külsőre adják az ideálod, de a többi tekintetben meg nem olyanok, akivel boldog tudnál lenni. Pláne hosszú távon. Úgy látom te is csak a külső szempontok szerint szerint szelektálni, holott egy párkapcsolat ennèl sokkal összetettebb. Fontos a kèmia persze, az alap, de nem az minden.

Ès a kèrdèsedre is válaszolva, nem feltètlen kell a nők többsègèbek az általad felvázolt alkat, csak nem a megfelelő tóban horgászol.

Vagy lejjebb adod az "igènyeid", vagy megpróbálsz nèmileg felzárkózni.

2020. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
85%

"Önbizalomhiánnyal küszködök + Introvertált vagyok, és eléggé magamnak való" - ez a fő ok, amiért nincs csajod.


Meg kell tanulnod kilépni a komfort zónából.

2020. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem tudok elsiklani afelett, hogy biszexuális vagy? Ha tényleg így van, nem lenne könnyebb a pasik közt keresgélni?
2020. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez a biszex dolog már csökkenti az esélyeid erősen. Lehet rögvest szimplán melegnek néznek, aki biztos szegény még nem tudja. Ha meg bevallod, hát a nők egy hűséges, csak velūk "kavaró" párt szeretnének, kevesen fogják toleránsan elfogadni, hogy de te ennek ellenére az is lehetsz, ha ilyen tág az érdeklődésed, és sokan egyszerűen nem akarják azt elképzelni, ha mellettük fiúk után is megfordulsz.

Külső viszont: a lányos alkatú rocksztároknak is vannak bőven korodbeli rajongói, szóval van egy réteg, akinek ez bejön, de sablonosan mellé érdemes egy stílus (azaz önbizalom), amivel eladható.

2020. jún. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!