Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Nem bírom már tovább, a barátnőm nem vesz komolyan. 2 éve vagyunk együtt, de az anyukája (az apja lelépett) nem is tudja még mindig hogy van pasija egyáltalán. Mondtam hogy akkor mutasson be egy barátként, de arra se képes. Olyan szinten nem akarja hogy tudjon rólam hogy ha egyszer valami csodával határos módon felvinne és az anyja betoppanna, nekem az ablakon kéne kimásznom. Pedig elvileg nagyon kedves, laza nő. A viszonyuk is jó. Jogos szakítani ha ennyi idő után se képes felvállalni? 19/L és 21/F

2020. jún. 30. 00:44
A kérdező szavazást indított:
Szakíts
Ne dobd ki
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Jogos.
2020. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Én nem értem, mi ez a nagy felhajtás. Az exem mondjuk engem sem mutatott be a szüleinek, de az elejétől fogva tudták, hogy létezem. De már két év az azért nem kis idő, még csak arra sem foghatná, hogy majd ha komolyra fordul. Az anyukája állítólag kedves és laza, ő pedig nem gyerek már, hogy ne engedjék meg neki a kapcsolatot. Tényleg egyetlenegy okot nem tudok elképzelni. A másik kérdés meg, hogy hogy taliztok? Mármint két év alatt egyszer sem derült még ki, hogy kivel van és hol?
2020. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell egyből szakítani (de mondjuk jó hosszú ideje húzódik.) Na, szóval, beszéld meg vele; hogy téged ez bánt, hogy nem vállal föl; és hogy miért nem vállal föl. Lehet, hogy pl nagyon vallásokat? De akkor azt tudnád, ennyi idő alatt már kiderült volna. Vagy nemtom, lehet, hogy az anyja egy ilyen "álomvilágban él", és nem akarja őt felrázni, kizökkenteni, "padlóra ejteni" belőle?
2020. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
*amúgy lehet, hogy csak önbizalomhiány, tehát nem benned nem bízik, hanem az anyjában, fél az anyja reakciójától; vagy nemtom. Hogy az anyja nem tartana téged jó döntésnek, és hogy leugatná a lányt; és ettől a lány meg összeroppanna, mert annyira sérülékeny. Vagy nemtom.
2020. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Mi a francért kellene bemutatnia? Nem minden szülő szeret átjáróház lenni. Én 2 embert mutattam be otthon, az egyik a vőlegényem volt, a másik a férjem. Minden más kapcsolatomat is komolyan gondoltam, de egy olyat, aki tinglitangli és nem veszi komolyan, azt minek mutatnám be? Pláne 19 évesen, amikor még lesz 25 másik csajod/pasija, hát fel nem fogom, minek kéne bemutatni.
2020. jún. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2 év után szerintem nem átjáróház.

De barátként se akar felvinni, ezzel szemben a nővére összes haverja ott lóg kb.

2020. jún. 30. 02:53
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanilyen kapcsolatban voltam, és nagyon csúnya vége lett. Ha ebben nem képes a sarkára állni, akkor sajnos más dolgokban sem fog tudni, így jobb, ha menekülőre fogod minél hamarabb.
2020. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez komolytalan és két éve palimadárra vesz.
2020. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Sziasztok!

Mindenkit lepontoztam.

2020. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Dobd ki és köpd szemen!

Hogy lehet ide eljutni?


1 hónap után kell hogy bemutasson nem 2 év után.


Mondjuk a te gerinced is tankonyból lehet, ha ezt eddig eltűrted!!!

2020. júl. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!