Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőm édesapja alkoholista, ezért barátnőmnek kell helyette is dolgozni (23l, 24f). Már pár éve együtt vagyunk és semmi sem változik. Az együtt töltött időnk 90% barátnőm munkahelyén van amikor Odamegyek hozzá. Ő is nagyon ki van ettől és én is. Szülei mondták neki hogy nem költözhet el, (Logikus hisz akkor nagyjából nem lenne ki eltartsa a családot)és ő szabálykövető lány szóval nem is tudunk így összeköltözni. Egy barátom akinek elmeséltem hogy már egy ideje úgy érzek hogy szakítani akarok mert nem akarom remélhetőleg nem egész de a 20-as éveim egészét egy ilyen van is nincs is kapcsolatban. Egy átlagos kapcsolatra vágyok, ahol együtt tudok lenni a barátnőmnel. El tudunk menni bármit is csinálni nem fél évente egyszer. Barátom azt mondta hogy szerinte lépnem kellett volna hisz világos hogy barátnőm előtt ott volt a döntés hogy velem összeköltözik vagy robotol tovább a családjánál. És ő a családját választotta,annak ellenére hogy miattuk nem lehet "boldog". Én ebbe így sose gondoltam bele, és az igazat megvalva nagyon is fáj ha ezt így nézzük.

Szerintetek mi itt a helyes út?


2020. jún. 30. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakítanék.
2020. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első menetben mèg megpróbálnám vele megèrtetni, hogy nem, nem kötelessège neki eltartani a családot. Ez nem szabály azèrt, mert a szülei azt mondták. Persze, mert nekik ez a kènyelmes. Ha valami súlyós betegsègről lenne szó, mèg èrthető lenne valamelyest, de így nem. Azèrt mert az apja semmirekellővè vált, biztos nem rontanám el az èletem. Ideje a sarkára állnia, ès elköltözni e onnan. Akkor is, ha a szülei sipákolnak.

Ha nem megy, akkor valóban a szakítás a megoldás. Ez így nem kapcsolat. Ès felesleges várnod rá, hisz ha most nem teszi meg a lèpèst, kèsőbb sem fogja.

2020. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

" Szülei mondták neki hogy nem költözhet el"


Ő meg elköltözik, oszt jóccakát.

Ennyi.


Önálló egzisztencia, azt tesz, amit akar.

A saját életét ne áldozza fel.

2020. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!