Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a helyzetben hogy dülőre jussak?

Figyelt kérdés
Három éve vagyok kapcsolatban. Körülbelül egy éve sajnos nem a legjobb. Nemértjük meg egymást nemtudunk megbeszélni semmit nagyon nehéz sokszor a napok.Én nagyon szerettem régen bulizni haverokkal lenni csavarogni jól érezni magam. Egy nap azt vetem észre hogy semmi jó nincs az életemben nemtudom magam jól érezni. És nem akarok már elmenni sehova mert tudom hogy úgysem lesz jó. Csak napról napra vagyok így. Nyaralás is most lesz de nem is akarok elmenni.a párkapcsolatban meg csak az idegeskedés a folytonos veszekedés van jelen ha nincs az amit ő akar akkor nagy sértődés van. Nemtől független hogy ki írja. Az hogy szerelmes e vagyok azt nemtudom eldonteni. Felemás sajnos egyszer ugyerzed az vagyok egyszer pedig azt hogy nem vagyok nemszeretnek elhamarkodottan dönteni
2019. júl. 6. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello :)


Sajnos a kommunikáció hiánya, problémákhoz vezetnek, hogy meg tudjátok menteni ( ha egyáltalán akarod ) , komoly őszinte beszélgetésre lenne szükségetek, ahol megkérdezitek egymástól " Drágám, te miben nem tudsz felnézni rám? " . Azt írtad körülbelül 1 éve van ez. Mi történt körülbelül 1 éve?

Az irományod másik része rólad szól, hogy régen szerettél bulizni, de ma nem mennél sehová, ahogy te írtad " Úgy sem lesz jó... " . Kedves kérdező, meg tudod fogalmazni hogy mire vágysz igazán? Honnan ered ez a mély depressziós hangulat? Ez is körülbelül 1 éve van így? Talán a pároddal függ össze? Fontosnak tartom hogy jó legyen az önmagunkról kialakított képünk, ne döngöljük magunkat jobban a földbe. Al

Azt írtad nem tudod eldönteni hogy szerelmes vagy-e még. Szeretném hogy tudd, hogy a " Nem tudom " -ok mögött rejlik a fontos válasz, az értelem, az igazság, mert aki ezt mondja csak védekezik vagy nem meri elmondani. Vagy egy olyan érzésem hogy te már döntöttél magadban a pároddal kapcsolatban, amitől te szenvedsz kedves kérdező, az a döntés hiánya! Te írtad, " egyszer ez, egyszer az.. " Tegyél pontot a végére!


Üdv

2019. júl. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

És őt megérteni megpróbáltad vagy csak azt várod el, hogy neked legyen igazad, függetlenül attól, hogy ő mit akar?

Ha elhanyagolod érzelmileg ne csodálkozz, hogy folyton a veszekedés van. A nők nem szoktak értelmetlenül veszekedni, maximum a férfiak nem érzik, hogy baj van és elbagatellizálják.

Nem értem a havarok miért vannak kiemelve... arról miért a párod tehet, ha nem érzed velük jól magad??

2019. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!