Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen gyakran gondoltok más pasira miközben sexeltek?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy híres szinészre mint a Jason Maoma vagy a Chriss Hemsworth.

2020. júl. 1. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
#5 Itt nem arról van szó, hogy mi jobbak vagyunk, hanem másképp működünk. Nekem is vagy teljesen kiürül a fejem ilyenkor és csak az érzésre figyelek,vagy ha nyalnak mondjuk akkor megpróbálok szexi jelenetekre gondolni, de az is ilyen arc nélküli dolog. Nekem is nehezen megy az orgazmus. De hiába tetszik egy színész, attól, hogy rá gondolok, nem lesz orgazmusom, sőt.
2020. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Kedvenc aljas viccem:

20 éves házasok szeretkeznek, de nem nagyon akar összejönni a happy finish, mire az asszony megszólal:

- Mi a baj Drágám, neked se jut eszedbe senki?

:D

Amúgy én nem szoktam másra gondolni közben, de a leghosszabb kapcsolatom a jelenlegi, 2,5 éves. Majd 10 év múlva újra nyilatkozok.

22L

2020. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Soros Gyuri bára.
2020. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én a izére szoktam a Venomból a Venomra. De nem Tom Hardyra, hanem a Venomra tudod.
2020. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Azért keresek olyan pasit, aki tetszik, hogy ne kelljen másra gondolni. Ha másra gondolok, az "agymunka", nekem arra is figyelnem kell, hogy lelkileg ott maradjak az ágyban.
2020. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!