Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagál a párotok veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagál a párotok veszekedés közben?

Figyelt kérdés

Mit mond? Mit csinál? Mit tükröz a testbeszéde?


Az én barátom mindig fogni akarja a kezem, ha kiabálok vele.


2020. júl. 2. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez de aranyos. Így akar nyugtatni?


Az enyém max csak tovább hergel.

2020. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk egymassal kiabalni. Veszekedni se kulonosebben.
2020. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Habár már hálistennek csak ex, de provokált, idegesített.
2020. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mondja, hogy "Nyugalom. Nem kell idegeskedni!" Ettől általában csak még jobban ideges leszek 🤦‍♀️
2020. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar ölelni.És meg is ölel mert erősebb és akkor már én sem haragszok.Apróságokon szoktunk veszekedni amúgy.
2020. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifiguraz. Eljatssza, hogy milyen fejet vagok, es ettol nagyon kell rohogni, mert jol csinalja. Ritkan komolyabb a dolog es ori-hari van. Otthagyom valahol es utana kedvesen o kezdemenyez.
2020. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszekszünk, nem emlékszem olyanra, hogy az elmúlt 10 évben kiabáltunk volna. Ha normális kapcsolatot akarsz tanulj meg érvelni és kommunikálni.
2020. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődik hogy ő csak jót akart, nem is ezt mondta nem is azt mondta, kitépi a kezét a kezemből ha fogtuk egymás kezét, elkezdi sajnáltatni magát, duzzogva elrohan aztán 5 perc múlva visszajön. Én addigra persze aggódok érte ami jólesik neki, és így meghatódik.
2020. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Haha nálunk hasonló, mint a #6-os válaszolónál :D pacsi

Többnyire a ""veszekedések"" abból indulnak, ha éppen nyűgös vagyok és valamit felfújok. Ezeken az apró hisztiken kívül nagy veszekedésünk nem volt még, pedig lassan 2 éve együtt vagyunk.

Mikor épp tolom a hisztit (sajnos elég ingerlékeny vagyok, hirtelen reagálok), párom kifejlesztett egy zseniális módszert, elkezdi a hangomon ismételni és kifigurázni azt amit épp mondok, meg mutogat, nyújtogatja a nyelvét stb :D Ezen ilyenkor akaratom ellenére elkezdek röhögni, aztán megölelget és megnyugszok.

Eleinte nehezen bírta ezeket a dolgokat, tényleg nem nagy hisztikről van szó inkább ilyen puffogós dolgokról, ha vmire rágörcsölök nagyon, de rájöttünk mindketten hogy ezek nem jelentenek semmit és könnyebb ha elvicceljük.

Ha komoly veszekedésünk lenne, pl anyagiakon, tervekről, célokról, féltékenykedés, bármi ilyesmi, azt is normálisan megtudnánk beszélni, nem a kiabálós típusok vagyunk szerencsére.


22L

2020. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 év alatt egyszer sem veszekedtünk. Ha valami bajunk van egymással azt elmondjuk, és nem várjuk meg amik felgyűlik a lelki sérelem.
2020. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!