Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen típusú élettársat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú élettársat hogy kezelnétek hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Mindent vagy 80x kell elmondani neki, de nem kizárt, hogy 90x-re kezd mindent elölről. Pl műszaki berendezések használata, amiket egyszerűen képtelen megérteni, az ebédet berakja magának negyed órára a mikróba, a mosógépszerelő már mintha haza járna, mert nem tudja becsukni a fedelét, a tv-hez a távirányítót hajigálja, mert felidegesíti, a telefonját is képtelen normálisan használni.

Indulatkezelésből, dühkitörésekből még jó vagyok, de már eléggé a vége fele járok..

Más téren nincs probléma, de sokszor félek ha hazamegyek, a ház leégett, vagy valami világméretű katasztrófa történt.


2020. júl. 3. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezelném. Van egy értelmi szint, ami alatt nem működik a dolog.
2020. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem asszisztensnek meg felügyelőnek vagyok valakivel
2020. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert eleve nem tudnék ilyen emberrel párkapcsolatot elképzelni.
2020. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Melletted vált ilyenné. Ha ilyen lett volna mikor megismerted, nem kezdtél volna vele. A másik meg, minek annak kapcsolat, aki így áll hozzá a társához. Nem lehet, hogy idősödik, és szétszórt, felejt dolgokat?
2020. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem mellettem vált ilyenné. Nyilván együttélés nélkül ezek nem derültek ki. Eleinte nem érdekeltek ezek a dolgok, csak apránként feltűntek, hogy pl már a 3. mikrót kell megvenni, ami kb 10 évig jó volt nálam.

Hogy kéne hozzá állni a társamhoz?

Nem lehet, 26 éves.

Kissé fordítva ülsz a lovon....

2020. júl. 3. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 Akkor irány a doki, ha 26 évesen ilyen. Okozhat ilyet PM alul-működés, és egyéb más eü+ pszichiátriai dolgok is.
2020. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezelje az orvos, nekem nincs sem időm, sem türelmem a hülyékhez.
2020. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Ertelmi fogyatekossal nem elnek egyutt, ennyi.
2020. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!