Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem törölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem törölte magát a társkeresőről a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a neten ismerkedtem meg kb. 3 hónapja. Nem költöztünk össze, de hetente többször szoktunk találkozni. Én ezt a kapcsolatot komolyan gondolnám, ezért néhány hete töröltem magamat a társkeresőről. Ekkor megláttam, hogy néhány nappal korábban belépett. Csináltam egy kamuprofilt, és sajnos azóta is heti rendszerességgel be szokott lépni. A legbosszantóbb, hogy a névnapjára csomót készültem, látszólag örült is a meglepetésnek, de még aznap este is belépett. Mit tegyek, rákérdezzek nála? Nem gondolhatja komolyan ezt a kapcsolatot, de akkor miért találkozik mégis velem?

2020. júl. 5. 14:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%

10


Én ezért vagyok lepontozva, mert kiírom a frankót;)

Másrészt meg füllenteni is tudni kell s ki béna, az könnyedén el is bukik;)

2020. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
És ha nem béna? :) Na mindegy. Kérdező, majd tájékoztass minket, hogy hogyan döntöttél és mi lett a vége.
2020. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

12


Olyan nincs, mert az élet rafináltabb a rafináltaknál is, örök igazság, mindenben van hiba csak észlelni kell;)

2020. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
"Nincs kimondva, hogy együtt vagyunk" és miért nincs? Én is voltam ilyen "kapcsolatban" csak a női oldalról és mikor kérdezték együtt vagytok már, akkor nem tudtam mit válaszolni. Hiszen olyan mintha együtt lennénk egy héten többször találkozunk, megyünk ide oda,de hivatalosan nem vagyunk együtt. Úgyhogy lehet csak a te fejedben vagytok együtt ezzel azt akarom mondani. Tisztáznod kéne vele a helyzetet, mert társkeresőre se véletlenül megy fel. Egonoveles nem itt kezdődik... Szóval mielőbb beszélj vele.
2020. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
#14 vagyok még annyit hozzátennék, hogy igazából te vagy a férfi neked kéne megkérdezni romantikusan, hogy lenne a barátnőd. Mert saját tapasztalat alapján mondom, hogy így ez ebbe a helyzetbe fog ragadni ez az egész kapcsolatosdi, hogy félig meddig együtt vagyunk de ennyi.
2020. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
A nőknek mindig van B terve.
2020. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

3 hónap után, aki komolyan gondolja, annak nem kell kimondania, hogy na most akkor együtt vagyunk-e?!

Kérdező, én is biztosan ráírnék kamu profilról. Jobb is, ha még most az elején kiderül, ha csalfa. Semmit nem jelent, hogy hívő keresztény lány, vagy hogy azt mondja, számára fontos az őszinteség, becsületesség, blabla.

2020. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17%
Más is dugja a barátnőd.
2020. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ídj rá kamuprofilról,és kezdjél el neki udvarolni,hogy megtudd hányadán is álltok. De arra vigyázz,ahogy már írták,más legyen a fogalmazásod,és ha ne vald be neki ezt a szitut. És sajnos nagyon igaza van a 17-esnek. Semmit nem jelent,hogy keresztény és semmit nem jelent,hogy miként vélekedik az őszinteségről. Attól lehet ő még egy megrögzött hazudozó,mert azt papolja,hogy fontos az őszinteség
2020. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé másként látjátok ezt a kapcsolatot.

Én is csak akkor töröltem magam, mikor összeköltöztünk.

Igaz előtte már nemigen léptem fel egyikre se.

Jobb, ha megkérded egyenesen.

2020. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!