Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok túlzásba vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok túlzásba vitt gyakorizás miatt?

Figyelt kérdés
Párom szerint függő vagyok, segítséget kellene kérnem. Ebben van igazság, de szeretek itt lenni. Próbálom titokban csinálni, csak legtöbbször rájön.

2020. júl. 6. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha van egy párod és egy normális életed, miért csüngsz itt?
2020. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert itt több téma van sok kifejtett véleménnyel. Oké, vannak trollok is, de akadnak élvezetes, nem sárdobálós viták is.
2020. júl. 6. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én is ugyanezért vagyok itt: sok téma, sokféle vélemény.

Ő facebookra, videómegosztókra szeret sűrűn felnézni, én a gyakorira.

Maximum akkor zavarna, ha kezd rámenni a közös dolgainkra, vagy a saját életére.

2020. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csinál valamit a szabad idejében, gondolom te se osztod be az övét. Ha ennyire zavarja, akkor szervezzen valamit, amit közösen csinálhattok ehelyett.
2020. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 nálunk is hasonló. A barátnőm youtube-influencereket, insta-celebeket, tévésztárokat követ, én gyakorizok.
2020. júl. 6. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseket nyakló nélkül ontó személyekkel van csak problémám, lásd "kategória toplista", ahol visszanézhető, hogy úgy max 5 ember írja ki a kérdések háromnegyedét ebben a kategóriában. Na velük komoly problémák vannak. A többieknél embere válogatja.
2020. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet, hogy a gondolkodásodra megy rá a gyakori, és a barátnődet ez zavarja?


Mi a párommal mindketten fent vagyunk az oldalon, bár én többször írok hozzászólást, mint ő. Mindenesetre némelyik kérdés, válasz nagyon demotiváló tud lenni, és ha átveszed tőlük azt a gondolkodást, akkor persze, hogy a barátnődnek nem fog tetszeni.

2020. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!