Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha nem ,,foglalkozik" veled a családja?

Figyelt kérdés

Az anyja ok nélkül utál, meg is mondta, hogy oda ne menjek.

Ez állandó konfliktusforrás.

Volt olyan, hogy azt mondta a barátom, hogy szakitsunk, ha nekem ez olyan mély pont mert nem tudja elviselni az állandó ,, hisztimet"

Ez nem hiszti, elvárnám én is, hogy menjek ebédre vagy hívjanak el egy szülinapra stb.

De ezekből kiamaradok, azt mondja hogy nem tud mit tenni ellene, beszélt szépen és csúnyán az anyjával, mintha a falnak mondaná.

Érjem be vele, az ő ,,szeretetével" és hogy majd ha kell elvisz ő ebédre. De nem a pénzről van itt szó abszolut, hanem hogy emberszámba vegyenek.. Nem vagyok egy hülye ember, mester diplomám is van, nem iszok, drogozok, ezek miatt oké, ha nem szeretik az embert, de így...?


2020. jún. 30. 13:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Elhagyjam a barátomat emiatt? 24 vagyok, ő 27
2020. jún. 30. 13:17
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

A párodnak igaza van. Nem kell a családjával foglalkozni, semmi közöd hozzájuk. Nem kell hozzájuk járkálni, nem kell velük jópofizni, nem tartoznak hozzád.

Viszont egy komoly kapcsolatban alap, hogy a párom az első, őt választom a szüleimmel szemben is hiszen ő a családom. Ha őt nem hívják, utálják stb akkor megyek évente 2szer amúgy meg ne keressenek. A párodat te választod, jó esetben azért mert vele egyezik az értékrended. Ha a szüleid ennyire nem egyeznek vele akkor a szüleiddel van a baj és nem kell beengedni őket az életedbe. Ha a párom ennyire nem tudna kiállni mellettem akkor én szakítanék.

2020. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Az itt a baj, hogy nem áll ki melletted. Ilyen szituációban elmennék veled albérletbe lakni és nem látogatnám szüleimet amíg nem képesek téged is elfogadni. Én választottalak és ezt a döntésemet tiszteljék, még akkor is, ha helytelennek tartják. Felnőtt emberekről van szó...
2020. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, ő az anyjával van.
2020. jún. 30. 13:22
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Én nem, sőt, inkább hálát adnék az égnek, hogy nem kell senki családjába beépülnöm és részt vennem mindenféle rokoni összejöveteleken. A férjem családja egy másik kontinensen él, nem beszélünk közös nyelvet. A férjem másfél évente megy 2-3 hétre, én pedig 3 alkalommal voltam náluk a 10 év alatt, ennél ideálisabb helyzetet el se tudnék képzelni. Kinek mi.

Ha nem áll ki melletted, az sokkal nagyobb probléma, mint az, hogy nincs kapcsolatod a családjával.

2020. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindig hogy úgy érzi kiállt mellettem, nem tud már mit tenni, már veszekedett vele, de hajthatatlan. Mit tegyen? Erre nem tudok mit mondani....
2020. jún. 30. 13:32
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Ezen kb egy 16éves hisztizik szerintem...

Anyósommal kölcsönösen utáljuk egymást az első pillanattól. Nagymamája szintén utál, ezért a nagypapájának is így kell tennie velem szemben...

Tesójával nem tartja a kapcsolatot, más rokona nincsen.

5éve vagyunk együtt, 2éve házasok, van már 1 fiunk.

És én sosem éreztem hiányát, hogy az ő családjával jobb is lehetne a viszony.

Ha az anyját akarja látni, akkor vagy elmegy egyedül hozzá, vagy a gyerekkel 2en. Erre mondjuk az 5év alatt talán 3szor volt példa, illetve ha anyós jön, én elmegyek itthonról.

Okom van rá...

2020. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, hogy ez neked miért ekkora probléma, nem mész ezekre és kész, mi ebben a tragédia? Nem a családjával vagy, hanem a pároddal. Ha az anyja hajthatatlan, akkor mégis mit vársz még tőle?!
2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
És miért nem költöztök össze akkor? 24 és 27 évesek vagytok, mi a francot keres még otthon? Sokra mész vele, hogy veszekszik anyukával ha arra nem hajlandó, hogy a kényelmet feladja a kapcsolatért és lemondjon róla, hogy anyuka mossa a gatyáját meg elétegye az ebédet.
2020. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mert jelenleg nincs munkánk a vírus miatt.
2020. jún. 30. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!