Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők a tiszteletet, amikor mindegyiknél megfigyelhetők ugyanazok a mozzanatok?

Figyelt kérdés

Minden egyes nőnél megfigyeltem, hogy a nők elképesztő módon nem bírják a kritikát. És ez az összes nőre igaz, nincs kivetel. Olyan mértékű megfelelési kényszer van bennük, hogy az valami hihetetlen. Figyeljétek meg, hogy amikor egy nőt kritikában reszesítettek, akkor nem tudja elviselni azt, nem tudja leszarni, hanem a következő technikát alkalmazza:


Keres valamit, amivel a másik embert le tudja alacsonyítani. Ha nem tud, akkor a szovjetek undorító technikáját, a hamis vádakat fogja alkalmazni. Pl. "te SOHA nem figyeltél rám". Ismeretlen pasival szemben a "életedben nem volt még nőd" a sláger vád. Ezzel egyébként rendszerint azt árulják el, hogy azokkal szemben mernek keménykedni, akibe bele mernek kötni. Egy 190 cm-es, kigyúrt, millomos alfahímmel szemben viszont mindig befogják a pofájukat, sőt gyakran behódolnak neki.


Én tehát csak szexre haszálom a nőket ha tudom, mert elképesztő módon bunkó módon viselkednek, és hülye, aki tiszteli őket.


2020. júl. 7. 08:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
98%

Tulajdonképpen mi a bajod?

Írod, hogy túl könnyen kaphatóak a nők.

De te ennek örülsz, mert neked, csak erre kellenek.

Ha nekem is erre kell egy pasi, nem érdekel, hogy tisztel-e vagy sem, mert csak arra kellett, hogy kielégítsen.

Te kit szeretnél tisztelni?

Akit elviszel egy estére és kielégített?

Erre felesleges időt szánni, mivel a cél mindkettőtöknél ugyanaz volt.

Minek kritizálsz valakit, ha nincs jelentősége?

2020. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 A kérdező kommentje:
Pontosan erre céloztam a kérdésemben, amit a 8-as ideírt, szóval ezúttal is köszönöm, ezt a gyönyörű illusztrációt. Na, ilyenek a nők, az mindegyik, kivétel nélkül. A tartalomra viszont kár időt pocsékolni, mert értelmetlen fecsegés az egész, még cáfolni sem érdemes.
2020. júl. 7. 09:42
 13/102 A kérdező kommentje:

"Minek kritizálsz valakit, ha nincs jelentősége?"


Azért kritizálok, mert a 21. században van néhány dolog, ami szent, és sérthetetlen. Ilyen például a vallás, de ilyenek a nők is. Egyik sem érdemli meg azt a fajta tiszteletet, amit követelnek, mert nincsenek olyan szinten. Ami pedig értéktelen, azt nem lehet követendő módon, szentként tisztelni. Sőt, leljebb kell húzni az értékét a reális pontra.

2020. júl. 7. 09:50
 14/102 anonim ***** válasza:
100%
Értjük Kérdező, aki nem úgy gondolkodik vagy viselkedik, ahogy az SZERINTED helyes, az hülye. Szerintem ezzel kifújt ez a topik. További szép napot!
2020. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
97%

Arany kicsi szive csücske, ki bántott téged, hogy ennyire nulla az önbizalmad?


Akinek van, az tiszteli a nőket, csak szólok.


Felőlem arra használod a nőket, amire akarod, nyilván több nem is kell belőled nekik.

2020. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
97%
Nem várok tiszteletet attól akitől én is csak szexet akarok, mert minden egyéb másra alkalmatlan. Ettőlfogva nem is érdekel semmilyen véleménye, sem kritikája.
2020. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 A kérdező kommentje:

Minden normális értékrendű ember szerint ami rossz, azt néven kell nevezni. A nők, mint említettem "hejcegnőőő"-nek képzeli magát, akit nem lehet kritizálni akkor sem, ha jogos.


Ezt a falat kell ledönteni. A nő is ugyanolyan büdöset szarik, mint a férfi. Az elterjed állítás, miszerint "hogy beszélsz egy nővel?" - diszkriminatív. Pontosabban: "hogy beszélsz egy emberrel?" Egy nő nem áll a férfi felett, ezért a nőiességre hivatkozva nem lehet kibújni a kritika alól.

2020. júl. 7. 09:57
 18/102 anonim ***** válasza:
100%

'Azért kritizálok, mert a 21. században van néhány dolog, ami szent, és sérthetetlen. Ilyen például a vallás, de ilyenek a nők is'


Az a lényeg, hogy te azon a szinten vagy, amikor kritizálhatsz.

Tudnám mitől vagy így eltelve magadtól?!


Mindegy is. Nézz vmi sorozatot Kovitól. Jót tenne!

2020. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 A kérdező kommentje:
Attól vagyok elteltve, hogy értelmes ember vagyok, és reálisan látom a dolgokat. Ha másoddiplomaként megcsinálom majd a filozófiaszakot, akkor már papírom is lesz arról, a gondolatok megfogalmazása az egyik szakterületem.
2020. júl. 7. 10:02
 20/102 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok- akinek a szándékoltan sarkos véleménye a kérdező szerint az etalon, meg a “minden nő ilyen” :)


Nem ismersz sem engem, sem itt másokat és már tolod a buta szövegedet, hogy “megmondom, hogy valamit szarul csinál, hulyén viselkedik”


...nincs itt semmi látnivaló.

Neveletlen és bunkó vagy.

Ennyi.


Van nő, aki lemegy kapcába egy bambiért neked (örülj neki, különben görcsöt kapna a jobb kezed)- másnak (a többsègnek) igenis bunkó, bicskanyitogató a stílusod.


Honnan veszed a bátorságot bárkit leh*lyézni meg lesz*rozni?!

Pláne a szeretteidet vagy az ismerőseidet?


Ne haragudj, de te normális, korrekt embernek definiálod magad?


Te mosolyogva megköszönöd, ha én egy buta, tanulatlan, neveletlen, stílustalan sutyeráknak gondollak és mindezt kendőzetlenül az arcodba tolom?


Ugye hogy nem, hiszen a kommentemre is itt hőbörögsz meg “de bezzeg a nők”-özöl :)

Akkor hogy is van ez? Te se bírod a bunkó kritikàt? Nocsak...


Lenne dolgod egy tükör előtt, de fogjuk rá, hogy fiatal vagy, hiányos szocializációval... a fogatlanoknak elmész egy szőke kaolával :D

2020. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!