Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők a tiszteletet, amikor mindegyiknél megfigyelhetők ugyanazok a mozzanatok?

Figyelt kérdés

Minden egyes nőnél megfigyeltem, hogy a nők elképesztő módon nem bírják a kritikát. És ez az összes nőre igaz, nincs kivetel. Olyan mértékű megfelelési kényszer van bennük, hogy az valami hihetetlen. Figyeljétek meg, hogy amikor egy nőt kritikában reszesítettek, akkor nem tudja elviselni azt, nem tudja leszarni, hanem a következő technikát alkalmazza:


Keres valamit, amivel a másik embert le tudja alacsonyítani. Ha nem tud, akkor a szovjetek undorító technikáját, a hamis vádakat fogja alkalmazni. Pl. "te SOHA nem figyeltél rám". Ismeretlen pasival szemben a "életedben nem volt még nőd" a sláger vád. Ezzel egyébként rendszerint azt árulják el, hogy azokkal szemben mernek keménykedni, akibe bele mernek kötni. Egy 190 cm-es, kigyúrt, millomos alfahímmel szemben viszont mindig befogják a pofájukat, sőt gyakran behódolnak neki.


Én tehát csak szexre haszálom a nőket ha tudom, mert elképesztő módon bunkó módon viselkednek, és hülye, aki tiszteli őket.


2020. júl. 7. 08:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
96%

Papírod az lesz.

Eszed, na az nem a papírtól lesz...

2020. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
98%

“...csak szexre használom a nőket...(..) és hülye aki tiszteli őket”


Anyád, lánytesód vendégem egy kávéra és remélem, nem hápogsz, ha csak követlek, Mester, aztán én is használom őket.


Gáz vagy.

Kezeltesd magad, a filós mestert meg dugd fel...

2020. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
81%

Filozófia diplomára vág fel 😂😂😂😂

Nekem nincs is kérdésem 😂😆😆

2020. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 A kérdező kommentje:

8-as:


"Nem ismersz sem engem, sem itt másokat és már tolod a buta szövegedet, hogy “megmondom, hogy valamit szarul csinál, hulyén viselkedik”"


->Van elég tapasztalatom, és rálátásom a témára, ezt bizonyítja az is, hogy a kérdésem lényegében megjósolta a 8-as kommentedet.


"Neveletlen és bunkó vagy."


Figyelmedbe ajánlom Nietzsche "Ecce Homo" és az "Antikrisztus" című művét. Ha a te szemszögodből nézzük, akkor a Filozófus neveletlen volt. Ettől függetlenül egy zseni volt, mert a lázadó elméje mögött mély gondolatokat fogalmazott meg. Persze én nem vagyok Nietzsche szintjén, de annyit megértettem, hogy nem kell mindig finomkodni.


"Van nő, aki lemegy kapcába egy bambiért neked"


Bármilyen meglepő is, de tisztelem a nőket. Nem kérem, hogy menjenek le nekem kapcába. Én mentem le inkább, amikor segítettem pénzzel egy olyan csajt, aki később megcsalt engem. De ennyit a magánéletemről.


"Pláne a szeretteidet vagy az ismerőseidet?"


Néha talán többet használ az erős kritika, mint a kellemes viselkedés.


"Te mosolyogva megköszönöd, ha én egy buta, tanulatlan, neveletlen, stílustalan sutyeráknak gondollak és mindezt kendőzetlenül az arcodba tolom?"


IGEN - ha szeretetből teszed!


Volt egy nő aki pont ezt tette, de nem azért, mert szidni akart, hanem mert arra akart rámutatni, hogy sehol sem tartok az étletben, és így el fogok cseszni mindent. Ez a beszéd hatással volt rám!


"Te se bírod a bunkó kritikàt?"


Bírom. Azt viszont nem kedvelem, ha rosszindulat van mögötte, mert az olyan ember gonosz!


"Lenne dolgod egy tükör előtt, de fogjuk rá, hogy fiatal vagy, hiányos szocializációval... a fogatlanoknak elmész egy szőke kaolával :D"


Na, pl. erre mit lehet nondani!? Inkább rád hagyom.

2020. júl. 7. 10:28
 25/102 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nagyon durva általánosítás, az emberek felére vetítetted ki a rossz tapasztalataidat. Ez olyan mintha (a te kérdésed alapján) valaki azt mondaná, hogy "az összes férfi előítéletes, a nőket csak szexre használja, aztán beszólogat nekik, nincs kivétel." Te is látod, hogy ez nem igaz, és ez nincs rendben, ugye? Rengeteg tisztességes ember van, nemtől függetlenül.

Nagyon sajnálom a rossz tapasztalataidat, de ahelyett, hogy magadban fortyogsz, és másokra próbálod erőltetni a véleményed, járj nyitott szemmel, és ne csak a rosszat lásd az emberekben.

2020. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 A kérdező kommentje:

"Filozófia diplomára vág fel"


A filozófiai diploma nem piacképes "szakma", (kivéve, ha társul hozzá PhD fokozat) viszont nekem nem is arra kell, hanem a saját tudásom, világlátásom, műveltségem fejlesztése miatt!


Ezt te nem értheted!

2020. júl. 7. 10:32
 27/102 anonim ***** válasza:
97%

Mint egy szakdolgozat védés, komolyan! :)


Van egy rossz hírem: a csajozás és az emberi kapcsolatok nem így működnek és amit te tiszteletnek hiszel magadban, az nagyon nem az.


Ne vágj fel a diplomádra (akinek van, valóban van és több is, annak ez marginális kérdés)- a citált szerzőtől meg messze vagy :)


Lehet tolni a meg nem értett zseni meg a magányos hős farkas karaktert is... de azok nem rinyálna fürdős K módban... szóval csiszolj az image-n kicsit.


Addig is tükör. SZERETETBŐL :D

2020. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam zseninek, viszont minden nap csiszolok magamon, és minden nap jobb is leszek.


Ettől függetlenül, amit megfogalmaztam a nőkkel kapcsolatban teljesen megalapozott. Nincs bizonyíték arra, hogy tévednék.

2020. júl. 7. 10:38
 29/102 anonim ***** válasza:
96%
Válaszolj még filozófus, válaszolj... :D
2020. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 A kérdező kommentje:
Fordított pszichológia...
2020. júl. 7. 10:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!