Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők a tiszteletet, amikor mindegyiknél megfigyelhetők ugyanazok a mozzanatok?

Figyelt kérdés

Minden egyes nőnél megfigyeltem, hogy a nők elképesztő módon nem bírják a kritikát. És ez az összes nőre igaz, nincs kivetel. Olyan mértékű megfelelési kényszer van bennük, hogy az valami hihetetlen. Figyeljétek meg, hogy amikor egy nőt kritikában reszesítettek, akkor nem tudja elviselni azt, nem tudja leszarni, hanem a következő technikát alkalmazza:


Keres valamit, amivel a másik embert le tudja alacsonyítani. Ha nem tud, akkor a szovjetek undorító technikáját, a hamis vádakat fogja alkalmazni. Pl. "te SOHA nem figyeltél rám". Ismeretlen pasival szemben a "életedben nem volt még nőd" a sláger vád. Ezzel egyébként rendszerint azt árulják el, hogy azokkal szemben mernek keménykedni, akibe bele mernek kötni. Egy 190 cm-es, kigyúrt, millomos alfahímmel szemben viszont mindig befogják a pofájukat, sőt gyakran behódolnak neki.


Én tehát csak szexre haszálom a nőket ha tudom, mert elképesztő módon bunkó módon viselkednek, és hülye, aki tiszteli őket.


2020. júl. 7. 08:41
 71/102 anonim ***** válasza:
97%

67-es , tényleg!

Ismerős volt a stílusa.

Összevissza csapong, semmi értelme annak amit mond, egy csomószor magával kerül vitába.


Kérdező:

Neked is egy külön mátrix kellene, de lassan már nekem sem ártana, ennyi sületlenséget amit te ma itt összehordtál...

Egy filozófus nem így beszél.

De köszönjük a mai délelőtti matinét :D

2020. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
97%
És most azt kamuzza, hogy ő sorban használja ki a nőket, mert akkor majd biztos nem tűnik fel, hogy megint ő az :DDDD
2020. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 A kérdező kommentje:

Ugyanmár 71-es,


Itt arról van szó, hogy nem akartok szembenézni az igazsággal.


Egyetlen érvet hoztatok fel (nem volt még nőd) , az is hazugság volt, és meg is JÓSOLTAM a kérdés alatti magyarázatba.


Ezt az érvet azért citáljátok, mert abban akartok hinni, hogy az érveim nem megalapozottak, hanem kitalációk.


A régi szovjet módszerre alapozott koholt vádakkal próbáltok befeketíteni, és felemelni a nőket. Undorító a feminizmus.

2020. júl. 7. 11:52
 74/102 anonim ***** válasza:
98%

Hagyjad békén a nőket.

Mindenkinek jobb lesz így.


Rajtad segíteni nem lehet, nem is kell.

Jól vagy, ahogy vagy, kellenek ilyen torz lelkű lények is.

2020. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
37%
Nem kellett volna válaszolni... Már majdnem abbahagyta... :(
2020. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 A kérdező kommentje:

Békén vannak hagyva, ugyanis egy átmulatott éjszaka után, rendszerint lelépek a csajoktól. Ők keresnek utána engem.


A lelkemmel meg semmi baj nincs. Fiatal vagyok. Tanulok, utazgatok, leiszom magam részegre, stb. Jó nekem így.

2020. júl. 7. 12:32
 77/102 A kérdező kommentje:

#75


Akkor haggyuk abba :D


Na szavasztok! 😁🖐️

2020. júl. 7. 12:34
 78/102 anonim ***** válasza:
97%
És honnan tudod hogy itt minden kommentelő nő volt? Senki nincs aki egyetért veled, mindenki megcáfolt már. A te érved hogy aki nem ért veled egyet az biztos nő. "Ez az egyetlen érved és ez is hamis".😂
2020. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
97%
Neki nincsenek érvei egyik kérdésénél sem. Egy állítása van, ami valamilyen vélt vagy valós, személyes tapasztalatán alapszik, és azt adja mindig elő érvként.
2020. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
97%
Ez az oldal arra van, hogy kérdéseket írj ki, nem arra, hogy az agymenéseidet kifosd magadból valahova. Indíts egy incel blogot, vagy menj fel meleg táskeresőkre pasizni, ott biztos értékelnék az ilyen kis eszmefuttatásokat.
2020. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!