Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotok azt kérné, hogy hagyjátok ott az iskolát (felsőoktatás), hogy több időt tudjatok együtt tölteni?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm, rossz szakot választottam, teljesen elment a kedvem a tanulástól, örülök ha bármiből megvan a 2-es. Szüleim nagyon nem díjaznák.
2020. júl. 7. 13:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ez miért párkapcsolati kérdés!? Tulajdonképpen az a bajod, hogy utálsz tanulni, de nem mered megmondani a szüleidnek. Megtehetnéd, hogy keresel munkát, hogy a szüleid lássák, hogy vannak terveid, akár halaszthatnál, hogy ha esetleg meggondolod magad, akkor vissza tudj menni.
2020. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem lustának tűnsz. Egy okj-t egy hülye is el tud végezni, és ha már 5 éve csinálod ezt a 3 éves képzést, akkor elég nagy butaság lenne ezt is abbahagyni a diploma előtt. Most már érdemes lenne befejezni, aztán ha nem is fogsz a szakmádban dolgozni, sok munkahelyen elég egy bármilyen diploma ahhoz, hogy felvegyenek.

Az ilyen animátorkodás nem munka. Nem csinálhatod életed végéig. Legalább egy szakmát csinálj már meg, ha már mindenképpen dobbantani akarsz. Hidd el, bolti eladóként vagy takarítóként fogod tengetni a harmincas éveidet amikor már animátornak sem kellesz.

2020. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A szüleim tudják az első perctől fogva, de mivel ők finanszírozzák a tanulásom (költségterítésesen vagyok), ezért sajnos elég nagy beleszólásuk van. Ha otthagynám a sulit, az biztos, hogy soha többet nem folytatnám, de még csak az iskola utcájának közelébe se mennék többet.
2020. júl. 7. 14:29
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne rinyálj, hanem fejezd be kettesekkel. Kit érdekel? De fejezd be amit elkezdtél.
2020. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez rinyálas lenne. Mindennap gyomorgörccsel megyek be, az egyetem óta van refluxom, vizsgák előtt mindig hasmenésem van vagy hányok, mindig arra gondolok, hogy átkozom a napot, mikor megjelöltem ezt az iskolát, inkább mentem volna külföldre az egyetem erőltetése helyett és még hosszasan sorolhatnám.
2020. júl. 7. 14:35
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól van akkor meg menjél külföldre animátorkodni. Ki tart vissza?
2020. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

5 évet lehúztál, a szüleid egy vagon pénzt kifizették, fejezd be.

Nem minden kívánságműsor.

Ja, és ne a pasidra fogd, mert te nem akarod befejezni a cél előtt.

2020. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
És igen, nekem is lustanak tűnsz. Semmi nem érdekel.
2020. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem rá fogom, 6,5 éve vagyunk együtt, ő az egyetlen, aki támogat abban, hogy hagyjam ott. Pontosan azért, mert tudja, hogy milyen vidám, célokkal teli, ambíciózus voltam megismerkedésünkkor és mivé tett ez az iskola. Korábban számtalan dolog volt, amit meg akartam valósítani, mostanra semmi sem érdekel, úgy érzem nem jutok egyről a kettőre. Ha valaki azt írná, hogy menjek pszchológushoz, akkor leírom, hogy 2,5 évet jártam, semmi haszna nem volt.
2020. júl. 7. 14:54
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát Kérdező ha semmi nincs, ami érdekelne, akkor itt nem a pároddal van a baj. Biztos hogy semmi hivatás nem érdekel??
2020. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!