Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számíthatok? Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xszemyx kérdése:

Mire számíthatok? Főleg kapcsolatban lévő egyetemistákat szeretnék kérdezni! (lent)

Figyelt kérdés
Közel 2 éve vagyok együtt a párommal. Egy évvel fiatalabb nálam. Nagyon jól megvagyunk, mondhatom úgy is, hogy túl jól. Amikor csak tudunk együtt vagyunk. Vannak viták, de hol nincsenek ? :) Amik vannak, meg jót tesznek, kellenek. Tanulunk belőlük. Namost. Én szeptembertől egyetemista leszek, így heti egyszer, hétvégén tudnánk találkozni, rosszabb esetben 2hetente. Ilyen hirtelen változás mennyiben tesz rosszat a kapcsolatnak? Kinek erősítette ? Kinek tette tönkre ? Hogyan ? Melyik fél által erősödött/romlott meg ? Kicsit meg vagyok rémülve, kérlek segítsetek ! 19/L
2010. aug. 2. 13:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Kedves 15:25 !

Így már értem reakciód, az első válaszodnál némi cinikusságot és előítéletet véltem felfedezni a sorok között, látom tévedtem, elnézést. Megfogadom a tanácsod, és igyekszem erősnek lenni és a szerelem minden erejével kitartani a párom mellett a külső ingerek és kísértések ellenére. De igazad van, nem tudni mit hoz a jövő. Majd meglátom pár hónap múlva. Én csak konkrét tapasztalatokat szerettem volna megtudni. Az általánosítás se rossz, csak nem mindig az az igaz. Én a tényeknek élek.

Nem sértődtem meg, csak ahogy írtad, félreértettem. Köszönöm válaszod.

2010. aug. 2. 15:38
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha még fiatalabb is a párod, akkor tuti el fognak bűvölni téged a tapasztalt, macsó egyetemista srácok, akik a pasiddal ellentétben ott lesznek minden alkoholgőzös bulin... Szerintem még most szakítsatok, később jobban fájna. Ja és kapcsolatban élő egyetemista vagyok, szóval tapasztalatból beszélek, láttam már ilyesmit.
2010. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Felesleges előre tervezgetni ez ügyben....


Sosem tudhatod mit hoz a jövő.


Üljetek le és beszélgessetek el ezen a dolgon. Biztos, hogy megoldható. Ha megbízható a párod és te is az vagy, akkor nem lehet gond...


Ez a távkapcsolat nem lenne olyan vészes, néha felmegy hozzád, te is le jösz hozzá. itt vannak a hétvégét, a szünetek. Emiatt nem érdemes dobni...


És hát szerintem jó érzés az, mikor x ideje nem láttuk a szerelmünket, akkor egy forró csókkal vagy öleléssel üdvözőljétek egymást...


Oldjátok meg, és ne úgy legyetek szerelmesek, mint a tizenévesek....

Legyetek felnőttek, és vannak akadályok, amiket le kell küzdeni...

Az igazi Szerelem túl él mindent!!!!

2010. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam: És egy idő után eljön a szeretet :) Ami erősebb a szerelemnél....


Bizalom, kitartás, türelem ez kell :)

2010. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A kapcsolatom elején csak hétvégente taliztunk és akkor nagyon örültünk egymásnak,de megpróbáltuk megoldani azzal h. inkább összeköltöztünk, így igaz csak este talizunk+hétvégén vagyunk igazán együtt,de legalább minden nap látom.szerintem megszokás kérdése, vannak akik évek ota így élnek de vannak akiknek pont a változás tesz jót, bár szerintem hosszú távon, elhalványulhatnak az érzések, szóval mindent meg kell tenni h. ne hüljön ki.De végül is amikor még 3 éves katonaság volt akkor is kibírták a párok, szóval drukkolok nektek!
2010. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedves "utolsó" ! A legjobb tanács amit eddig kaptam, de teljes mértékben igazad van :) Egy mondattal szimpatikus lettél, ez nálam csoda :D

Tűnhet a válaszod bárkinek nyálasnak, vagy csöpögősnek, aki azt tanácsolta hogy szakítsak egyrészt figyelembe se vettem, másrészt szerintem még nem volt szerelmes igazán, csak a buliknak és az alkoholnak él.

2010. aug. 4. 19:35
 17/21 A kérdező kommentje:
ill " utolsó előtti"
2010. aug. 4. 19:36
 18/21 A kérdező kommentje:

kedves 19:31 !

Én is gondoltam a katonaság korára, de rájöttem, hogy akkor nagyon más világ volt, más felfogás, akkor még szent volt az őszinteség és a hűség :S

Nekem még most is szent, és remélem az is marad mindkettőnk részéről. Köszi a drukkot :)

2010. aug. 4. 19:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsiban vagyunk, de minket ez erősít, mi 10 hónapja vagyunk így egyre jobban hiányzunk egymásnak nem is tom mi lesz ha mi nyaralni leszünk, de utána sokat leszek nála:)
2010. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szia!

Most olvastam a kérdésedet és a válaszokat is, láttam, hogy már évekkel ezelőtti a kérdés. Kíváncsivá tett: mi újság, együtt vagytok még? Hogyan alakultak a dolgok?

Üdv.

2013. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!