Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rá hatni? Hogyan tehetném jobbá a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Rögtön ki is térnék a fő problémára. Évek óta van egy hobbija a férjemnek. Mikor megismertem ,még nem volt ez a hobbi a képbe. Persze eleinte nem is zavart, hiszen hobbi, csinálja csak. Született időközben egy kisbabánk, akit nagyon szeretünk, jó szülők vagyunk. Viszont ez a hobbi az elmúlt 2 évben annyira fellángolt nála, hogy gyakorlatilag 7-ből, 6 napot nincs itthon, mert hobbizik. Hiányzik. Többször beszélgettünk, kértem, hogy csökkentse heti háromszori alkalomra, hogy a maradék időt együtt töltsük. Ebbe bele is ment, viszont egyáltalán nem tartja be. A sok veszekedés miatt már teljesen magányos lettem. Csak a hobbi körül forog a világ, a facebook, az itthoni beszélgetések, a youtube...minden. Sokszor sírok, de már itt tartunk, hogy nem érdekli semmi, csak, hogy mehessen. Egyáltalán nem ad szeretetet, odafigyelést. Én itthon babázok, patika tiszta a lakás, minden nap van főtt étel, igényes vagyok nagyon magamra, csinos is maradtam szülés után. Tehát mindenr megteszek, amit csak lehet, hogy szeressen. Még is az elmúlt napokban, a külön válásról beszélgetünk. Persze ő sem, meg én nem szeretném szívből, de most annyira erős nála ez a hobbi, hogy (a szavaival élve) egyszerűen nem bírja abbahagyni, függő lett és nem akar változtatni. Jó apa, amúgy.....amikor itthon van. De ez igen kevés idő. Csaj nincs a dologban! Hogyan hathatnék rá? Szarjam le? Legyek közömbös? Legyek szigorú? Vagy kedves? Mit tegyek, hogy kicsit felhívjam magamra a figyelmét? Hiányzik.
2020. júl. 8. 01:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ez az egész eléggé kihat a libidómra. Nem kívánom a szexet, fáj is, nem tudok ellazulni. Persze neki "mást" nyújtok, ha kéri, hiszen szeretném, hogy boldog legyen. Meg azt elfelejtettem leírni, hogy anyagilag nagyon támogat mindenben, dolgozik, minden pénzt haza hoz, együtt számoljuk, gyűjtünk nyaralásra. Tehát a hobbit leszámítva tökéletes a kapcsolatunk.
2020. júl. 8. 01:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te már mindent megtettél, amit lehet.

És ne haragudj, de nem, nem jó apa az, aki 7-ből hat napot nincs otthon, ezzel ne is áltasd magad.

Azt pedig honnan tudod, hogy csaj nincs a dologban?

2020. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
7-ből 6 napot úgy értsd , hogy meló után haza jön, picit babázik, aztán el megy 2-3 órára hobbizni, majd fürdetésre itthon van. Mindent megvesz a kisbabánknak, foglalkozik vele, fejleszti. Eddig a hétvégéből 1 nap a hobbié volt, 1 nap a családé. Abban az egy napban, kirándulunk, strandolunk, babázunk. Tényleg jó apa! Csak nekem hiányzik, hogy munka után itthon legyen. Ezért beszéltük meg a heti 3 nap hobbit. Onnan tudom , hogy nincs csaj, hogy ez a szórakozása abszolút férfias, másokkal is szokott menni, képeket készít, videókat mutat, bármikor felhívhatom, mindenhova tudom a jelszavát (bár sosem túrok). Meg a másik, hogy megbeszéltük, hogy inkább őszinték leszünk, ha van valamelyikőnknek más a képben. Tehát tényleg nincs nő a dologban.
2020. júl. 8. 01:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene ez a hobbi? Van kézzel fogható maradványa?
2020. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz néha becsatlakozni?
2020. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel mit csinál. Miert nem írod le??
2020. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj minőségi időt nem lehet sem pénzzel sem semmivel kiváltani. Mellette van sok minden amit írtál de az időt amit veletek lehetne a hobbijával tölti. Van amit nem lehet szerintem megérteni es elfogadni és ez az. Élhetne a hobbijának is ha nem a család kárára megy. Én egy időre külön válnék a helyedben tőle hátha hiányoztok majd egy picit neki es vissza fogja magát. Ha nem, el kell engedni mert így csak Te meg a gyerek fog tönkremenni ebbe. Kar lenne! Nem értem az ilyen embereket igazából akik családot alapítanak és nem mindenkor ők a fontosak hanem fontosabb valami más a családnál. Az ilyen egyszerűen mennyen amerre lát.Minden rossz nélkül mondom.
2020. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A jó szülő ott kezdődik, hogy nem csak a gyerekkel foglalkozom hanem a párommal is minden egyes nap minőségi időt töltök. Hiszen a gyereknek az az elsőszámú érdeke, hogy boldog, teljes családban nőjön fel. Hogy lenne már jó szülő a párod??? Hát magasról tesz a fejedre. Nyilván a háztartásban sem segít semmit, fél órát gügyögni a gyerekkel meg bárki tud. Ez a fél órát matat a gyerekkel aztán megy is kimondottan a szar, hétvégi apákra jellemző. Egy percet nem maradnék ilyen emberrel aki a gyerekkel minimális időt tölt, velem meg nullát. Ez nem kapcsolat, így nem lehet egy gyereket felnevelni, így sosem lesz normális családja.
2020. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát egyedülálló anya lettem, ma este.
2020. júl. 10. 03:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom. Sok-sok erőt a továbbiakhoz!
2020. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!