Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs meg a vonzalom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs meg a vonzalom az egyik részről, lehet változás később?

Figyelt kérdés

Adott egy pár 27N, 28F, 5 éve együtt, együtt élnek, nincs megcsalás vagy hatalmas konfliktus. A szexuális életet leszámítva kiváló kapcsolat, hasonló mentalitás, hasonló célok, jó kommunikáció (erről a gondról is volt beszélve). A férfi tenyerén hordozza a párját, tényleg jó ember és pár. Viszont a nő, bármennyire is igyekszik, nem tud már vonzódni hozzá. Nem lett igénytelen a férfi, figyel magára. Egy hevesebb csók sem esik jól a nőnek már... Megteszi, mert nem akarja bántani a másikat. Próbált már ő is mindent, csinos fehérnemű, játékszereket is bevontak, stb.

De le lehet így élni egy életet? Mindenki azt mondja, ha van valakije az embernek, akivel szeretetben élnek, haladnak előre, akkor megvan minden... De ez így nem jó :-(

Kinek mi a tapasztalata? Volt valaki így? Mi lett a vége? Nincs gyerek, nem házasok.


2020. júl. 8. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok. A különbség annyi,hogy jóval idősebb pár vagyunk Tőletek.40 évesen érzem ugyanezt amiről írsz. Mivel nem élünk házasságban a részemről még most is felmerül,hogy érdemes-e tovább folytatni, annak ellenére,hogy egyéb vonatkozásban jól működik a kapcsolatunk.


Mivel nagyon fiatalok vagytok, ha úgy érzed,hogy nem áll vissza a vonzalom még úgy sem,hogy mindent, de mindent megtesztek érte, érdemes elgondolkodni a szakításon.

2020. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ennek vége. A következő lépés lesz: már testi tüneteid is lesznek, és rohangálhatsz urológiára, annyira irtózni fogsz a végén tőle tudat alatt. Zárd le mielőtt ez a szakasz előjön. Nekem 20 évesen volt ilyen,mondjuk nálunk iszonyatosan féltékeny volt az akkori kapcsolatomban, még két évig szenvedtem csendesen, utána nem érdekelt sem szűlő hiszti,féltékenységi erőszakos hiszti, sem senki-léptem. És a mai eszemmel azt mondom, hogy sokkal korábban kellett volna.
2020. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem változott, sőt jobban taszított idővel.
2020. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már halott ügy.
2020. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből már soha nem vonzalom.
2020. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez rosszabb lesz csak...
2020. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!