Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna, ha a barátotoknak lennének lány barátai is?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Annyira zavarna, hogy össze sem jönnék ilyennel vagy szakítanék
Nagyon zavarna
Kicsit zavarna, de próbálnék nem féltékenykedni
Egyáltalán nem zavarna
Örülnék neki
Nekem is vannak fiú barátaim, így nem zavarna
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Nekem is vannak fiúbarátaim. Nyilván vannak határok, amiket nem jó ha átlép a másik de alapvetően én nem tartom ezt ördögtől valónak csak helyén kell tudni kezelni.

Nekem az ellenkező nemű baráaim nem vonzóak. Ez nem jele ri azt hogy csúnyák, mert amúgy sikeresek a csajoknál de nekem nem az eseteim és én se nekik. Szeretem őket mint embereket de személyiségre sem teljesen olyanok mint akik belőlem szikrát váltananak ki. Nincs kémia nincs semmi, csak kedveljük egymást emberileg.


Én amondó vagyok, hogy ha jól kijössz valakivel, tudtok beszélgetni, tudtok hülyéskedni, segíteni a másiknak, megértitek egymást stb stb akkor nem mindegy hogy milyen nemű a másik? Nekem de.

2020. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Baratkozzon ferfiakkal.


Vagy ha mindenaron novel szeretne, ugy egy laza 40-nel idosebbel lelkitarsuljon.

2020. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Az exemnek sok lánybarátja volt, ezek egy jó része az exei voltak.

Rossz vége lett, így szkeptikusan állnék a dolgokhoz :/

2020. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem zavarna, de kettesben lehetőleg ne találkozzanak vele. Mutassa be nekem is, vagy ha nagyon ketten egymással akarnak lelkizni, akkor a csaj jöjjön át hozzánk, és úgy vonuljanak el félre. Mert pl ha valami olyat csinálnának a másik szobában, az talán hallható lenne; és akkor szóval inkább akkor nálunk legyenek; de sose sutyiba, mert az nem jó. De tehát nyíltan. Vagy pedig úgy, hogy pl közös baráti társasággal összegyülekeznek valahol, ahol pl vannak fiúk is, lányok is vegyesen; és ha pl mondjuk nekem nem volt kedvem menni; vagy az egy másik fajta baráti kör amiben nem annyira vennék részt, nem annyira tartozom bele.
2020. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a hátam mögött sumákolnak és nem törekednek arra, hogy mi is megbaràtkozzunk a lánnyal, akkor bizony rosszulesne. Egy fiú barát esetében sem esne jól, de egy ellenkező neműnél főleg. Ha bemutatja és nem úgy viselkednek, mintha én útban lennék vagy mintha testvérek lennének, akkor teljesen rendben van. Nekem is vannak fiú barátaim, de ha kapcsolatban vagyok, új határokat húzok velük kapcsolatban, hiába nem volt köztünk semmi előtte sem. Nem tartom egészségesnek egy másik sráccal kóvályogni pl éjjel vagy az ölébe ülni meg ölelgetni agyba-főbe, ha van párom. Akkor sem, ha ezek ártatlan gesztusok
2020. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem zavar.

Neki vannak fiú és lány barátai, nekem is vannak fiú és lány barátaim. Nyilván vannak határok (nem ülök a fiúk ölébe, ő nem táncol a lányokkal), de ezek számunkra magunktól értendő dolgok.

22/L

2020. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem "lennének", hanem vannak. Kifejezetten díjazom, hogy ő nem az a fajta ember, aki a nemiszervet nézi a másikban és simán képes mindenféle hátsó szándék nélkül barátkozni, haverkodni nőkkel és férfiakkal egyaránt. Így szocializálódott, neki ez a természetes. Én is ilyen vagyok, csak nőben.

Ami nem fér bele egy barátságba akkor, amikor párkapcsolatban vagyok az ugyanúgy nem fér bele, ha szingli vagyok, ennyire egyszerű az egész.

A féltékenységet pedig pont ugyanannyira elítélem egy kapcsolatban, mint a hűtlenséget, egyiket sem vagyok hajlandó elviselni.

2020. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
A "kiherelnem" opciot hianyolom.
2020. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem ad okot féltékenykedésre addig nem zavar. Nyugodtan lehetnek, ha lekorlatozod csak rosszabb lesz szerintem.
2020. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Az én párom az exeivel tartja a kapcsolatot, mindegyiknek bemutatott már és találkozni is szokott velük. Eleinte furcsa volt hogy minek akarja hogy én is jóban legEk velük, de mivel tudom hogy sosem csalna meg, illetve hogy mennyire fontosak neki a baráti kapcsolatok is, így egyáltalán nem zavar. Még találkozni is szokott velük, persze mindig előre szól és felajánlja hogy menjek vele, de olykor én inkább távol maradok
2020. júl. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!