Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan könnyű az élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan könnyű az élete annak aki házasságban él?

Figyelt kérdés
A szingliknek bajlódniuk kell a társkereséssel, várniuk kell hogy na vajon eljön az igazi, vagy sose lesz. Míg aki házasságban él, annak már semmire sem kell várni, esetleg csak egy gyerekre, de nem kell idegeskedni azon, hogy kinek fognak kelleni, illetve hogy egyedül maradnak-e.
2020. júl. 9. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Hahaha. Ezt te sem gondolod komolyan. A házasságban jönnek csak szembe az igazi gondok. Látszik, hogy sohasem volt egy hosszabb kapcsolatod sem.
2020. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem sok eszed van! Aki meg szingli, az meg naponta vihet ágyba azt akit csak akar. Szerinted akkora élmény évtizedekig ugyanazzal az emberrel élni? Aki esetleg kifordult? Válás, gyerek, anyagi lecsúszás. Tényleg de jó!
2020. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Igy meg valaszthatok, hogy tonkretegyem-e a ferjemet es magamat a valassal, vagy kicsit tobb gyogyszert irassak fel, amiert megbolondulok, ha nem kefelhetek felre.
2020. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
3-as. Átérzem a helyzeted, de a másik oldalról. Dettó!
2020. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Én is csatlakozok a #3-hoz. :D
2020. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Javaslom, alakítsunk egy zárt klubot! :D
2020. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"aki házasságban él, annak már semmire sem kell várni, esetleg csak egy gyerekre, de nem kell idegeskedni azon, hogy kinek fognak kelleni, illetve hogy egyedül maradnak-e"


Nekem ez nem tűnik valami kellemesnek. Szerencsére nem ilyen párban lenni. Nekem sosem a kapcsolatosdiról szólt az élet, nagyon sok egyéb célom volt és van az életben és a párom nagyon jó partner ezekben, mert hasonlítunk. És bizony van mit várni, van is mi miatt aggódni. Hiszen nem a kis garzonomban szeretnék lenni 10 év múlva. Gondolkodunk vállalkozáson, építkezésen, azon, hogy milyen újba foghatnánk, amitől majd jobb lesz. És persze ott vannak az egyéni szakmai és egyéb celok is.


Én sokat éltem egyedül (szinglin) és rgy ideje kapcsolatban is vagyok. Nem történt semmi világmegváltó azzal, hogy lett párom. Őszintén megvallva, akinek az élete egy kapcsolat előtt is egy ilyen egysíkú unalmas valami volt, azon nem segít az sem, ha más mellett marad ilyen. Mert bizony ilyen marad, hiszen ketten teszitek azzá, ami, az ember pedig hasonlóval áll össze leggyakrabban.


Ez a leírás, hogy valakivel összejössz és nincs mit várni, rohadt depresszív nekem. Olyan nincs, hogy nincs mit várni és egy élet sosem lesz könnyű, legfeljebb üres

2020. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Tehát, kérdező...körvonalazódik a válasz a kérdésedre? :D

2020. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Na ébredjen már föl valaki, mindenki alszik az egész gyakorin.

Kérdező, pl a házasságban a horkolás is probléma, mert nem tudok visszaaludni néha ha felébrdek hogy horkol a párom. Te meg alszol délig.

2020. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki házasságban él, az is volt szingli valamikor, vagyis azokat a problémákat ô is átélte már, nem pedig megúszta valami varázslatos módon. Most pedig bizonyára vannak másfajta problémái.
2020. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!