Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan könnyű az élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan könnyű az élete annak aki házasságban él?

Figyelt kérdés
A szingliknek bajlódniuk kell a társkereséssel, várniuk kell hogy na vajon eljön az igazi, vagy sose lesz. Míg aki házasságban él, annak már semmire sem kell várni, esetleg csak egy gyerekre, de nem kell idegeskedni azon, hogy kinek fognak kelleni, illetve hogy egyedül maradnak-e.
2020. júl. 9. 22:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc? Miért is könnyű? 12 éve vagyok házas 3 gyermekem van. Szerintem nagyon nem vagy tisztában az élettel kedves kérdező. Túl leszel ezen az időszakon, megtalálod a párodat aztán majd más jellegű dolgokon fogsz idegeskedni.
2020. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lesz könnyű az élet, csak ha olyan a felfogásod. Házasságban is lehetsz stresszes vagy boldog, de egyedül is. Mert problémát minden életszakaszban fogsz találni, kérdés hogy hogyan állsz hozzá. Sajnos ritka az olyan, hogy hátradőlsz, na most minden tökéletes, szerintem nincs is nagyon ilyen.
2020. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én sosem fogtam fel így... Hogy de nagy kín társat keresni. Nem kell keresni és jobban jön! Problémák meg igazan a kapcsolatban fordulnak elő hidd el!
2020. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan boldogtalan voltam a házasságom végén, hogy inkább elváltam. 6 éve vagyok egyedül és boldogabb vagyok, mint a kihűlt házasságomban. Persze, hogy hiányzik egy kapcsolat, de ettől még nem vagyok boldogtalan.
2020. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

2/


Én annak sem látom értelmét,hogy mindig vadászni kell egy életen át szexpartnerre.

2020. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

Vagy szexpartner után hajtasz, vagy keresed a nagy "Ő"-t. Vagy gürizel egy életen át, és ha nem volt szerencséd a párválasztásban, akkor maradsz balek... vagy közben szexpartnerre vadászol... vagy elválsz és keresed a nagy "Ő"-t. Ha találtál egy értelmesnek tűnő partnert, az idővel kifordul, majd maradsz balek, vagy szexpartnert keresel. Vagy elválsz és keresed továbbra is a nagy őt, immáron 50 évesen. Ha beleuntál az egészbe, szexpartnert keresel.


Ha valami földöntúli csoda folytán megtaláltad a nagy "Ő"t, akkor meg pöröghetsz egy életen át, hogy együtt változz vele, mert különben oda a varázs, és kereshetsz egy szexpartnert...


Röviden és tömören levezettem 50 év párkapcsolati perspektíváját férfi szemszögből.

2020. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16/


Szerintem nem mindenki látja ilyen gyászosan de megértem a sok csalódásodat mert én azt látom mögötte.

2020. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem és az exnejeimnek pl. olyan könnyű volt az életünk a házasságainkban, hogy három válásom volt. F50.
2020. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18/


Jól bele választottál,bár az ember jobb ha magánál is szét néz néha.

2020. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

19-es. Tök mindegy. Az aktív párválasztós időszak sem arról szól, hogy terítéken van 50 nő, majd azokat tüzetesen kipróbálva kiválassza a férfi a legjobbat. Sokszor nincs is választék, vagy aki van, ott nem kölcsönös a dolog! A többség nem szeretne egyedül élni, így kompromisszumokkal ugyan, de belevág akár egy házasságba is. Nagyon ritka, amikor külsőleg és belsőleg tökéletesen fedi egy nő az elképzeléseket, és ez vica-versa is működik.


A szex ellaposodik vagy akár el is tűnik a házasságokból, ami behúzza a többi problémát is. Miért? Mert a másik fél jobbat remélt anno. A kezdeti lelkes szex és odaadás egy nulla, semmi, ezekre nem lehet alapozni egy hosszútávú kapcsolatot.

2020. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!