Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarom hagyni a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom hagyni a barátom, de anyáméknak baja lesz?

Figyelt kérdés

Szóval az elsővel 6 évig voltam együtt egy nagy botrány volt itthon miatta, mert anyámék szerint az elsőhöz kell hozzámenni és amúgy is mindig ők akarták eldönteni kivel legyek együtt.

Most másik van, de nem igazán illünk össze, nem nagy a szerelem, én megismertem közben mást akivel jobb lehetne .

De ha szakítunk akkor anyámék megint elmondanak mindennek, mert szerintük ameddig itthon lakok azt kell csinálnom amit ők mondanak .

22


2020. júl. 10. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
mi a kérdés?
2020. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valami tanács kellene
2020. júl. 10. 16:22
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Igen, megkapod, hogy ugye megmondtuk, de ez akkor is a te életed, állj ki magadért.
2020. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szinten próbálnak beleszólni az életedbe, akkor a legjobb, ha megpróbálsz minél előbb megoldást találni a költözésre.
2020. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
annyira jó tudni, hogy ilyen szerető családok veszik körül az embert...egyértelmű, hogy költöznöd kell és függetlennek lenni!
2020. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanács kell? Mondjad azt, hogy a fiú szakított veled és kész...
2020. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor is engem okolnak.

Már rég elköltöztem volna, csak a mostanival nyilván nem fogok mert szakítani tervezek , egyedül 130ezer forintból meg nem tudok kiperkálni közel 100ezret albérletre.

2020. júl. 10. 16:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elköltözni nme tudsz, akkor szépen az egyik füleden be, a másikon ki és nem foglalkozol a pampogásukkal. Ennyi, felnőtt ember vagy, nem anyuciék döntik el, kivel fogsz élni.
2020. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szobát vegyél akkor ki!

Vidéken.

2020. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szülők sajnos, nem tudsz mit tenni csak, ha nem foglalkozol vele, majd belenyugszanak egyszer, nem kényszeríthetnek úgysem olyan dologra amit nem akarsz.
2020. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!