Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm jogosan sértödött meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm jogosan sértödött meg?

Figyelt kérdés

Nö vagyok. Barátnömmel bulizni voltunk a hétvégén. Becsiptem kicsit jobban mind kelett volna és ex pasimra kicsit rányomultam. ( még nem is teljesen ex. Még beszéljük meg a dolgokat). Másnp barátnöm közölte micsoda szégyen vagyok stb.

A exemnek nem volt gond ez a nyomulás. Ugyanugy beszéllünk mint eddig, a gondjainkat oldjuk.

Csak másnap hívott hogy remeli jol faj a fejem es maskor nem fogok ennyit inni.


2020. júl. 13. 00:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazából baratnomnek semmit se artottam.
2020. júl. 13. 00:25
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Igazából semmi köze hozzá. Pláne ha nincs is kimondva a szakítás. Bár ha komoly dolgok végett fontolgatod, akkor viszont lehet neki van igaza még is, és azt akarja, hogy ne sérülj.
2020. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy tényleg kicsit kínosan viselkedtél részegen külső szemmel, de a felháborodás az túlzás, mert igazából neki túl sok köze ehhez nincs.
2020. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Valoszinuleg gaz az exed, nyilvan van oka, miert akartok szakitani. Ez a baja a baratnodnek, hogy valami nyomival szerencsetlenkedsz.
2020. júl. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Miért vagy szégyen, mire mondta ezt? Semmi köze hozzá, hogy te hogy döntesz, teljesen mindegy, hogy mi volt az oka, hogy exed lett. Lehet, hogy féltékeny, tetszik neki a pasi.
2020. júl. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zavarhatja jogosoan, ha korábban folyamatosan szidtad/panaszkodtál az exedre, részegen mégis úgy tettél mintha mi se történt volna, avagy tényleg vállalhatatlan voltál az alkohol miatt.
2020. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megsèrtődött a barátnőd, csak kimondta a vèlemènyèt a viselkedèseddwl kapcsolatban. Nyílván nincs köze hozzá, azt csinálsz amit akarsz, attól mèg nem baj, ha a barát kicsit "helyre pofoz". Nem csak az a jó barát, aki minden hülyesègre bólogat.

Gondolom nem vèletlen vagytok szakítófèlben, ő ismeri a rèszleteket, ès igencsak kiábrándítónak találta, hogy ennyire nincs benned tartás.

2020. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A volt párom is ugyan ugy odajött hozzám átölelt. Nem teljesen 1 oldalu volt a dolog. Ma volt is utannam voltunk kávén. Mondta hiányzok.


Kicsit kínos lehetett az a hajnali dolog bulin mikor én nyomultam ( de hajnalig ö járt utánnam). De igazából úgy érzem ez a mi dolgunk. Más ezen ne sertodjon meg. Nem idegen pasira ragadtam rá, és ö se egy akkor megismert csaj utan maszkalt ejjel.

2020. júl. 13. 16:37
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem az a gond hogy kimomdta szerinte ez kinos volt meg ö nem tette volna. Inkabb hogy szoba se all velem miatta.

Azert reszegen úgy képzeljetek el hogy jól becsíptem. De nem hánytam, vagy hogy állni ne tudtam volna. Csak oda mentem hozzá és átöleltem. Semmi jelenet nem volt.

2020. júl. 13. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy max még egy gondolatom volna, és ez nem fog tetszeni. Az is lehet, hogy rámozdult a pasidra és volt is köztük valami, amiről nem tudsz és ezért nem tetszik az neki, ami történt. Tudod, van az az szép szabály hogy: OK és Okozat.
2020. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!