Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan sértödött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértödött meg a barátnöm, h nem hoztam fel neki, h hozzá költöznék?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk egy pár és honapok ota terveztem, h beköltözök Debrecenbe, mert naponta ingázok 2szer 60 km-t..sok benzin pénzt és idöt elvisz az utazás. Igy ugyanannyi elmegy albiba de legalább van több szabadidöm..nekem igy jobban megéri..


Na de a barátnöm sose mondta, h költözzek hozzá, én nem hoztam fel neki mert nem akartam hozzájuk bepofátlankodni meg elég gáz lett volna ha én hozom fel..mondtam neki régota, h albiba fogok menni de arra se szolt soha semmit


Nos szoval kivettem egy 1 szobás albit töle 3 utcára szoval még közel is lakunk egymáshoz..most a hétvégén költöztem be és tegnap este átugrottam hozzá egy üveg borral..a barátnöm nem szolt semmit majd egyszercsak kifakadt, h ö amugy ugy tervezte, h hozzá fogok költözni és hogy nagyon rosszul esett neki, h albiba költöztem és nem hozzá..és ordibálni kezdett velem, h igazán megkérdezhettem volna öt, h hozzá költözhetek-e


Nem értem..sose emlitette h albi helyett inkább menjek hozzá én meg nem akartam pofátlan lenni hogy valami olyat kérjek amit ö nem akar.....de ha nem beszélt rola akkor nekem honnan kellett volna tudnom, h ö azt akarja h nála lakjak..most délelött hivtam 2szer is de nem veszi fel, nem akar beszélni velem..



2019. ápr. 27. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
En nokent nem ertem az ilyen noket, akik gondolatolvasast varnak el a parjuktol, es utana hisztiznek, amikor a masik nem tud gondolatolvasni.
2019. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a normális kommunikációt még gyakorolni kell... egyébként teljesen megértelek, nem tudom elképzelni, hogy ha neki ezt így elmondod majd - ha hagyja... -, nem értené meg...
2019. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Ha nem mondja,akkor honnan tudhatnád,hogy mik a tervei.

Tudod.Van egy mondás.Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.

Majd ha lecsillapodott hívd fel,vagy beszéljetek személyesen,mert ez így nem pálya

2019. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Inkább arra gondolj, hogy elég mázli, hogy a sárkánybarlang helyett egy albiba költöztél.

32/f

2019. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és az ilyeneket komolyan nem értem.

Szerintem is furcsa/pofátlanság azt így megkérdezni hogy "beköltözhetek hozzád?". Nekem kellemetlen lenne szóval ezt neki kellett volna felhoznia.

A másik hogy miért kéne gondolatolvasónak lenned? Lehet hogy nem olyan nagy baj hogy nem hozzá költöztél...

2019. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráér hisztizni majd megbékél. Legközelebb nyissa ki a száját.
2019. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Az nem világos miert nem kommunikaltok. Ha azt mondtad hogy keresel albit akkor eppen rákerdezhettel volna ami nem pofátlan, hogy szerinte jó ötlet e es mik a tervei, vagy eleve azt kérdezed mi lenne ha 2szobást néznél hogy esetleg összeköltözne e veled....ez nem tukmálós lett volna. Es akkor mondhatta volna hogy inkabb menj hozza. Sokat nem.beszelhettek ha azt se tudta hogy te kkmolyan keresel albit
2019. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. Én sem értem nőként, hogy néhány nő miért várja el, hogy a pasija gondolatolvasó legyen... Nem jogos a hisztije.

Ha lehiggadt, mondd el neki, hogy ha legközelebb akar valamit, akkor nyissa ki a száját.

2019. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neki kellett volna felajánlania, ne utólag beverni a durcit.
2019. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!