Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a barátnőm, mert lekövéreztem?

Figyelt kérdés
Megkérdezte, hogy szerintem kövér-e, én meg rávágtam, hogy igen, nem így nézett ki, mikor megismerkedtünk. Erre besértődött, pedig mondtam neki, hogy nekem így is tetszik. De akkor meg minek kérdezte meg?
2015. márc. 21. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt "jogos", de ez őket a legtöbbször úgysem érdekli.
2015. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helyesen tetted. A kapcsolatban fontos az őszinteség.


21/L

2015. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehettél volna tapintatosabb is, de nem teljesen jogos a sértődöttsége.
2015. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fele-fele. Neked is igazad van, mert minek kérdezte, ha a negatív válaszon megsértődött?

Viszont neki is igaza van, mert ha még történetesen igaz is, hogy kövér, attól még lehettél volna tapintatosabb is, hogy nem vagy kövér, mondjuk husis vagy, vagy tényleg felszaladt rád pár kg, de nekem is így tetszel. De hogy igen drágám, kövér vagy, az lehetett bántó.

Viszont ő meg akkor minek kérdezte?

2015. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!