Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hathat negatívan a kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hathat negatívan a kapcsolatra, ha a nő biztosítja a lakhatást?

Figyelt kérdés

Önkormányzati bérlakásról van szó, aminek a bérlet díja úgy harmada a mostani albérleteknek - és a nő nevén van a bérlés.

Nyilván odaadom a bérleti díj felét, rezsi felét meg minden költség rámeső részét - de azért nyilván nem én rendelkezek a lakással, és ha bedőlne a kapcsolat, nekem kéne menni.


Most kezdtük el a közös életet. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata? Hosszútávon árthat, ha a nőnek "több hatalma van"?


2020. júl. 15. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Persze, már minden árt. Az is ha a nőnek van lakása, az is ha nincs, az is ha szép, az is ha csúnya, az is ha szereti, az is ha nem, minden IS probléma már egyes férfiaknak.
2020. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez téged annyira zavar hogy feltették róla egy kérdést, akkor igen.

Sok férfit nem zavarna, nem rágódnának ezen, és nem méricskélnék grammra, hogy a szeretett nőnek "több hatalma van" vagy nincs. Hacsak nem vesztek egy teljesen új lakást, amit 50-50%ban fizettek, akkor egyértelmű lesz hogy kinek kell elmennie a lakásból szakítás esetén.

2020. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Pontosan olyan görény módon tud kirakni a lakásból, mint egy férfi.

Ha nem görényebben...

Nyilván neked kell majd jobban behódolnod, meg több békát nyelni, mert kiszolgáltatott helyzetben vagy.

2020. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Emberek, nem kell egyből támadni. A kérdés amúgy is inkább férfiakhoz szólt, akiknek van ilyen tapasztalata.

Frusztráció levezetését kéretik más kérdés alatt elvégezni.

2020. júl. 15. 09:47
 5/15 A kérdező kommentje:
1-2 nem szólt, 3nak zöld ment.
2020. júl. 15. 09:47
 6/15 A kérdező kommentje:
1-2nek szólt (hülye autocorrect)
2020. júl. 15. 09:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért tudsz venni egy lakást, vagy tudtok venni felesben? Ha nem, akkor miért baj ha a nőnek lakása van, legalább van hol laknotok. Egy a fontos, a nő lakása független legyen a szüleitől, mert abból nem jössz ki jól. Én férfival szívtam meg akinek a kedves mama vett lakást a saját nevére, abban kellett élnünk az utasítások szerint... Ezek után az ember valahogy vágyik saját lakásra. Ez nem hatalom hanem életösztön.
2020. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hathat-e negatívan a kapcsolatra?"


Erre általában nem lehet válaszolni. Nálam nem hatna, de mivel téged ez foglalkoztat, szerintem nálad negatívan fog hatni.

2020. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék. Nekem nem baj, jó hogy van hol lakni, és nem kell nagy összegeket albérletre kidobni, hanem töredékéért tudunk lakást bérelni.


De! Azért nyilván az élet nem egy rózsaszín álom, amiben mindig minden csak jól sülhet el.


Ezért is vagyok kíváncsi a tapasztalatokra, mert én még nem laktam évekig együtt nővel ilyen felállásban.

2020. júl. 15. 10:02
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a frusztrált, kisebbségi komplexusos barmok problémáznak az ilyesmin. Ha nem tartozol közéjük, akkor fel se kéne merülnie az egész témának.
2020. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!