Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset igaz?

Figyelt kérdés

sziasztok, hosszu leszek ne haragudjatok de kíváncsi vagyok ti mit lepnetek

20 eves vagyok es kozel 9 honapja vagyok egy fiuval.Es pontosan 4 napja jegyzett el aminek nagyon őrültem. Elejétől kezdve hiaba hogy 9.honapja vagyunk egyutt de mi evekkel ezelőtt mar ismertük egymást. Elejétől kezdve tokeletesnek tunt minden. Aztan eszre vettem hogy hirtelem haragú , nagyon felkapja a vizet, és durva ha ideges. Mikor lenyugszik mintha a masik ene bujna elő..ilyen betegség van ha jol tudom..mintha ket személyisége lenne.Tobbszor volt hogy rangatott a nagy veszekedésbe. En megis igent mondtam neki..tudom ez mar az en felelősségem en hibam. De ezen kívül mindig olyan odaado figyelmes tenyleg. Semmi próblemam nem lenne vele..harom napja viszont...elcsattant az elso pofon.. sose ereztem neg olyan fájdalmat...en azota sr kerestem es o allandoan keres...nagyon sokat sírt mikor lattam aznap..Tudom a valasz egyértelmű. lepjek le! nem eri meg! De megis hogy tehetném ha szeretem es semmi baj nem lenne vele ...Ti mit lepnetek? engem megbenit ez a dolog..eljegyzes aztan a pofon...ulok már régóta es csak agyalok agyalok..


2020. júl. 15. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Most építgetitek a tipikus bántalmazó párkapcsolatot.

Menekülj. De még most, amíg van hová. Amíg nem marta el mellőled a családodat, a barátaidat. Amíg nem építi le teljesen az önbecsülésedet.

Aki megüt, az nem szeret téged. Akinek a nő egy boxzsák, az egy beteg nyomorék. Nem szeretheted, mert nem is ismered, fogalmad sincs, mit tenne még még veled "hirtelen haragjában".

A szeretet nem bánt. Könyörgöm, ne menj hozzá.

2020. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom mit tennék, de te tudod, te mit fogsz:

"De megis hogy tehetném ha szeretem es semmi baj nem lenne vele"

1. A "semmi baj nem lenne vele" erős túlzás, ha elolvasod a fenti leírásod ( hirtelen haragú és más ember, rángat, majd pofon.. Ja, és még csak 9 hónap.. Ok, régen is ismerted, de nem ilyen közelről, ne felejtsd el ;) Ez is az ő arca, ne magyarázd ki magadnak, hogy nem)

2. A Szerelem önmagában édeskevés ahhoz, hogy egy élpetet rá építs.

Pont ez az élő példa. Van amikor ésszel kell döntened, hogy neked mi a jó: hiába vagy szerelmes, ha xarul bánnak vele és bántanak.


Egyébként te döntöd el, mire tartod magad, és hogy bánhatnak veled. HA ezt megengeded, maradj benne, de folytatódni fog a trend, erre számítsd.


Nekem anyámnak volt ilyen kapcsolata, gyerekként láttam eleget ahhoz, hogy tudjam, hogy soha a büdös életbe ilyen pasit nem szeretnék magam mellé.


U.I. Én visszamondanám az esküvőt, ha most nem is szakítsz mert "képtelen vagy". Elég nagy ostobaság lenne így házasságra adni a fejed, ilyen (jogos) kétségekkel.. Vállald fel önmagad és ne menj bele ilyenbe.. Ha most belemész, csak a másik miatt mennél, azt remélem tudod.. Azt viszont jegyezd meg, hogy mindenki elsős sorban önmagáért felelős, érted sem más fog kiállni.


Szóval te döntesz!

2020. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"az első pofon még alig fáj, később pedig felszakad a száj"


Most komolyan ennyire ostoba vagy? A barátod mentálisan instabil agresszív. És már ver is. Lelépni azonnal!!!

Nw hisztizz hogy szereted meg amúgy jó ember! Pár hónap, év és késsel a hasadban ébredsz.

Nw legyél ennyire nyomorultul ostoba. AZONNAL SZAKÍTS, TILTSD LE ÉS SOHA NE TALÁLJON MEG!

2020. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki megpofoz csak azért, mert ránéztél a telefonodra, az nem normális és bármi más is kitelne belőle. Labilis és idegbeteg. Menekülj tőle ,eszedbe ne jusson hozzá menni.

Nem a lelkiismeretfurdalás miatt sírt, hanem magát sajnálta. Félt, hogy elveszíti a játékszerét, nem lesz, akit sakkban tartson.

2020. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tudod még nagyon fiatal vagy, ezzel csak azt akarom kiemelni hogy rengeteg lehetőséged és időd van valaki olyat találni akit legalább ennyire vagy jobban szeretsz és ő is téged azzal a kölönbséggel hogy soha nem emelne rád kezet, sőt annak a kezét törné el aki téged bánt... ez egy nagyon nagy különbség és megéri addig keresni amig ilyet nem találsz. ki fog neked biztonságot adni ha a hozzád legközelebb álló személy a párod/férjed is csak verni tud? képzeld el őt 30-40 év múlva, egy rossz modorú agressziv öregemberként akinek eljár a keze, ilyennek képzeled el azt az embert akivel összekötöd az életed? ha nem akkor miért pazarolnál el most hónapokat éveket a legjobb éveidből egy olyanra aki egy zsákutca? tanuld meg magad jobban szeretni mert ha ezt nem tanulod meg csak olyan emberekkel fogsz szenvedni a kapcsolataidban akik ezt megérzik és kihasználják mint ez a fiú (nem férfi!) is.
2020. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az az érdekes, hogy az ilyen faszik mindig megtalálják azt, aki hagyja magát. Én pl félénknek tűnhetek annak, aki nem ismer még eléggé. De ha engem ütne meg, olyat kapna vissza, hogy nem tenné zsebre!

Persze az sem opció, hogy kölcsönösen ütlegelitek egymást semmiségekért. Sajnos ez így nem működik. Hagy ott és keress olyat, aki megbecsül.

2020. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!