Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kb mennyire fontos egy párkapcsolatban a Szex?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon fontos. Pontosabban az összhang legyen meg és a szexuális vágyak egyezzenek.

Nekem e miatt tönkre tudott menni egy kapcsolatom 🤷🏻‍♀️

2020. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A miénkba fontos mindkettőnknek.De ismerek olyan házaspárt is akik évente kétszer ha szexelnek.
2020. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos, és így választok partnert is.
2020. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. Az a fontos, hogy összhangban legyenek ebből a szempontból is és megegyezzenek az igények. Két aszexuális között ugyanolyan szuperül tud működni a kapcsolat, mint két szexközpontú ember között, akik egész nap mint a nyulak tolják. Viszont ez az összhang és ezek az egyező igények gyakorlatilag az egyik legfontosabb alapja a kapcsolatnak szerintem. Ha háromlábú asztalként képzeljük el a kapcsolatot, mint a legstabilabb állapotot, akkor a lábak a szex, a közös jövőkép és az őszinte kommunikáció lesznek. Szerintem. Ezeken nyugszik minden más, amit rápakolsz, és ezek bármelyike nélkül felborul az egész.
2020. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos.
2020. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a fontos, hogy tudják egymással kommunikálni az igényeiket, hogy ebben is kompromisszumot tudjanak kötni ha kell, és arra törekedjenek, hogy a másiknak jó élmény legyen a szex. Sok olyan kapcsolatot láttam már, ahol nem beszélnek a felek a szexről, fogalmuk sincs, hogy mire vágyik a a másik, csak csinálják, ahogy nekik jól esik, vagy épp eltűrik, hogy nekik sosem jó a szex.

Úgy gondolom, hogy a jó szex alapja a jó kommunikáció, és ezek elengedhetetlenek ahhoz, hogy egy párkapcsolat jól tudjon működni.

2020. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Számomra csak egy mellékhatás. Olyan, mint mondjuk esténként fagyizni. Szeretem a fagyit és meg is van a hangulata a párommal. Rossz lenne, ha soha nem ehetnék fagyit a kapcsolatomban, mert a párom nem akar velem enni, egyedül meg nem szeretek fagyizni. De istenem, ha minden nap többször vagy akár csak minden másnap azzal lennék bsztatva, hogy fagyizzunk, csak most fejjel lefelé, most csokiöntettel (főleg hogy azzal nyilvánvalóan gyűlölöm enni a fagyit), most 6 gombócot, most úgy, ahogy az epic meal timeban látta, akkor őt is meggyűlölném a fagyib.zisága miatt meg a fagyit is.
2020. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos benne, hogy egyformán legyen fontos mindkettőnek. Nekem maga a szex nem fontos, de fontos, hogy a párom egyetértsen ebben velem.
2020. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fontos
2020. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Szexualitás=intimitás, ez az igazán csak mi ketten helyzet! Ahol nincs szex, annak a kapcsolatnak a neve: barátság, nem párkapcsolat vagy házasság!
2020. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!