Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kb mennyire fontos egy párkapcsolatban a Szex?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 16:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a két fél igényeinek hasonlósága a fontos minőségileg és mennyiségileg is. Azaz hiába vágyik mindkét fél nagyjából azonos gyakorisággal a szexre, ha az egyik csak a vad, gyors meneteket kívánja, a másik a hosszú, érzéki pettinget, és többórás ölelkezéseket.

Nekem néhány párkapcsolatom azért fejeződött be, mert egyikünk keveselte, vagy épp sokallta a másik szexéhségét, vagy annyira más formában vágytunk rá, hogy sosem voltunk együtt boldogok.

2020. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Le kell lombozzam a szexközpontú embertársaimat: szex nélkül is tökéletesen létezik intimitás és "csak mi" pillanatok. Nincs szükség minden párkapcsolatban szexre. Az számít csak, hogy a két fél mit gondol és hogy éli meg az intimitást és a szerelmet. Ehhez nem kell feltétlenül szex.


Engem a túl sok szexualitással és a szexszel való nyaggatással inkább elmarnak, elbizonytalanítanak... Mert azt érzem, hogy ha nem erőltetem magam rá a rendszeres szexre, ott leszek hagyva, meg leszek csalva.

2020. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Párkapcsolat szex nélkül nincs is. Kb. mint az élet víz nélkül. Nem kell egyfolytában, nem kell mindig extrém módon. Ha nincs szex az legfeljebb együttélés.

25 éve élek együtt a feleségemmel, de ha egy hét kimarad, mindketten elégedetlenek, feszültebbek vagyunk. És teljesen normális az igényünk. Az övé talán kicsit nagyobb is.

2020. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

13

Kibszott unalmas, hogy az emberek a saját szexuális étvágyukhoz és beállítottságukhoz akarják igazítani a világot.


Nem, nem körülötted forog a világ, kiscica. Vannak emberek, akik nem feszültek szex nélkül. Vannak, akiknek nincs egy szinten a kajával.

2020. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

"25 éve élek együtt a feleségemmel, de ha egy hét kimarad, mindketten elégedetlenek, feszültebbek vagyunk. És teljesen normális az igényünk."


Hol olvastad, hogy ez normális?

2020. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gyula Borbás válasza:
100%
Fontos,főleg ha fiatalok vagytok.És lehetőleg mind a ketten akarjátok (kívánjátok) Mert ha olyan,hogy valamelyiktek azt mondja.gyere ha annyira akarod az már nem az igazi. Ettől még a maszti is jobb.Az összhang nagyon fontos mind a kettőtöknél,és figyelni egymásra,hogy lehetőleg mind a ketten kielégüljetek.
2020. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs szex, az nem párkapcsolat. A szex hozzátartozik. Volt olyan kapcsolatom, ahol szinte nem is volt szex, én csak haverként tekintettem rá, ő meg folyton szexelni akart. Pedig nem is igazán tetszett, csak emberileg szerettem, testileg nem. Akkor még talán éretlen is voltam. Azóta tudom, hogy a szex szükséges egy kapcsolatban, csak olyannal kell kezdeni, akinek hasonlóak az igényei. Ha nagyon eltérnek az igények, úgyis szakítás / megcsalás lesz a vége.
2020. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
@14 Ez a Gyakori kérdések. Ez egy olyan felület, ahol az emberek más emberek véleményét, tudását kérik. Sajnálom ha felháborít, hogy van véleményem. Ja nem is. Pont letojom, hogy mit gondolsz 😎
2020. aug. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!