Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bővebben lent. Szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bővebben lent. Szeretem de megcsalnám?

Figyelt kérdés

Azok a lányok akikbe szerelmes voltam sose a külsejük miatt volt hanem mert tetszett a személyiségük meg úgy az egész ahogy voltak.

Na most a jelenlegi páromat is szeretem de mikor olyan társaságba kerülök ahol vannak elég szép és jó alkatú lányok mindig úgy érzem, hogy nekem ők kellenek.

Persze ez részben normális mert mindig vannak és lesznek olyan lányok akik tetszeni fognak. Meg lehet azt is mondani ha tényleg szeretek valakit akkor nem is nézne rá az ember másra.


Tehát mi a véleményetek vagy tanácsotok arra, hogy ha van barátnőm akit szeretek de közben mást is akarok?

Nem csalnám meg de ha tényleg olyan helyzetbe kerülök nem tudom mi történne. De itt most nem egy tipikus csinibabára gondolok hanem aki csinos és még értelmes is, tehát ha összejönnék vele akár az életemet is leélném vele mert az egésze szeretni való neki is. Legalábbis amiből megismertem az idő alatt.

Leginkább olyan válaszok érdekelnének akiket elgondolkodtat a kérdés és nem rögtön olyannal jönnek, hogy óóóó én biztos nem tennék ilyet. Persze azok is érdekelnek de ezt nem ilyen egyszerű szerintem megválaszolni.


Minden választ köszönök. :D



23/f



2020. júl. 16. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt pasim is ilyen volt. Én full szerelmes voltam, ő meg ilyeneket vágott a fejemhez. Mondhatom, nagyon jól esett. Azóta szakítottam vele, többek között ezért. De azóta se tettem túl magam ezen, és nem tudok senkivel kapcsolatot kialakitani. Már nem bízok senkiben.

N

2020. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen teljesen érthető. Első barátnőmmel is hasonló okok miatt szakítottunk azóta én se bízok annyira senkibe így lehet részben emiatt van bennem ez az érzés.
2020. júl. 18. 22:31
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
Lehetséges, hogy nem vagy monogám. Létezik, olyan szexuális irányultság, amikor egyszerre több embert is képes vagy szeretni, sőt mind a 3(+) személy beleegyezésével történik mindez, kapcsolati szinten, akár 3 személyként vagy van, olyan házasság is ahol teljesen nyíltak a világ felé a "kapuk". Mindenki maga eldöntheti ez számára morális e, de érdemes gondolkodnod rajta ez jellemzi e és meg e felelne a nem feltétlenül, csak szexuális, inkább lelki vágyaidnak
2020. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!