Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31N 44F és van egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31N 44F és van egy 20 éves lanya aki vele él. Költözés.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretné ha oda költöznèk hozzá,mert kettőnk munkabeosztasa miatt Így keveset tudunk talalkozni meg azért a 70km napi 140 ugye ingázás kicsit sok anyagilag és időben is.

Én eüsként kapnék állást ott is hasonló munkakörben mint itt Szval ez nem volna gond.

Mire figyeljek oda,mit tanácsoltok ??gonoszsagok nem érdekelnek



2020. júl. 16. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A jelekre...
2020. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Egy kérdésre válaszolj!


Ugye TUDOD, és ugye ELFOGADOD, hogy te ott csak a 2. vagy a képben?

A lány szemében meg csak az új, éppen mostani szexjátékszere a szülőjének.

2020. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, attól függ mennyire fogad el a lánya. Bár egy 20 éves lánynak kellene már annyira értelemsnek lennie, hogy ebből ne legyen gond.
2020. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a lányát? Találkoztatok már? Milyen volt hozzád?
2020. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ismerem a lányát Semleges a viszonyunk ,igazából a saját szerelmével életével van elfoglalva ha kisebb lenne nagyobb bajnak érezném.
2020. júl. 16. 13:22
 6/17 A kérdező kommentje:

2

Nem vagyok második mert a kettő teljesen más dolog,beteges is lenne ha ugyanaz lenne az egyik a gyereke a maisk a szerelme ...

2020. júl. 16. 13:27
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Mennyire tudod elfogadni, hogy ennek a férfinek sosem leszel az első?


Nézz a szívedbe és tényleg próbálj meg őszintének lenni, kíméletlenül..

2020. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De nincs arról szó,hogy ne lennék első,nem is értem aki ezt írja.

De mégis ők együtt laktak összeszoktak és én megyek oda.Emiatt tartok tőle csak.

2020. júl. 16. 13:44
 9/17 A kérdező kommentje:

A lány Max anyagilag első mert sokba kerül az iskolája,ruhái stb.

De ez engem nem érdekel van saját pénzem magamra és nem érdekel mennyit költ rá az apja.

2020. júl. 16. 13:49
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Amig nem volt olyan szituacio, ahol dontenie kellett, addig nem volt egyikotok sem "elso".

De ha eltero igenyeitek lesznek az egyutt lakas alatt (ami boritekolhato), akkor elofordulhat, hogy a parod legtobbszor a lanyod partjat fogja majd (es az is lehet, hogy nem).

Pl. zene hangero, furdoszoba-hasznalat, takaritas...

2020. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!