Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31N 44F és van egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31N 44F és van egy 20 éves lanya aki vele él. Költözés.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretné ha oda költöznèk hozzá,mert kettőnk munkabeosztasa miatt Így keveset tudunk talalkozni meg azért a 70km napi 140 ugye ingázás kicsit sok anyagilag és időben is.

Én eüsként kapnék állást ott is hasonló munkakörben mint itt Szval ez nem volna gond.

Mire figyeljek oda,mit tanácsoltok ??gonoszsagok nem érdekelnek



2020. júl. 16. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
És te akarsz saját gyerekét? Mert mire abból valami lesz, 5o koruli a pasi, ami nagyon nem szerencsés. Lassan nagypapa koru. Már ha akar a felnőtt lánya mellé.
2020. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem akarok saját gyereket,nagy eséllyel nem is lehet.


Eddig is jartam oda és aludtam ott de azért odaköltözni teljesen más igaz majd a takarítás és más dolgokat megbeszéljük.

Zene hangerő nem nagyon téma ,ha azt csinalna már kidobták volna 😀😀újabbépítésű tarsashaz de a falak mintha papír lenne.

2020. júl. 16. 15:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne felj az egészről,majd kialakul. Normal kapcsolatban is ugy megy.Olyan nincs h minden klappoljon.Majd osszeszoktok.Vallalj be kockázatot.
2020. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az első a gyerek dolgot sokan úgy értik hogy ha adódik egy problémás szituáció akkor ott a gyereke (hiába nem gyerek már) lesz az első akinek az érdekeit fogja nézni. Nem kell feltétlen konfliktusnak lennie. Csak egy probléma amkt meg kell oldani hogy mindenkinek jó legyen. Na egy ilyen helyzetben a lánya érdekeit fogja elsősorban szem előtt tartani (remélhetőleg, ez is lenne a normális).

Ha ezt el tudod fogadni akkor oké.

2020. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, kérdező, hogy ez a pali annyira elvette volna az eszedet, hogy hanyatt-homlok rohannál hozzá az első hívó szóra. Ez csak egy langymeleg liaisonocska lesz, amiből 12=egy tucat. Ilyet találsz minden bokorban, nem kéne 70 km-re költözni, eladni az állásodat, és nyakadba venni egy mostohagyereket.
2020. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem igaz,szeretem őt de én mindig ilyen racionális voltam mindent ezerszer átrágok,állásom ugyanúgy lesz és ugyanaz, meglátjuk hogy alakul.
2020. júl. 17. 15:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Ma akkor hagyj fel ezzel a nagy racionalis dologgal. Inkabb legyél bevallalos spontan intuitivabb,meg rugalmas!
2020. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!