Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ilyen helyzetben lenne a párotok?

Figyelt kérdés

Én szüleim üzleteiben dolgozom de hiába nem szeretem, készpénznek veszik és úgy osztják be sokszor az időmet mint a sajátjukat. A diplomával is csesztetnek hogy nem akarok kezdeni vele vlmit de hogy mikor beosztják az időm helyettem és mondják mikor hova melyik üzletünkben legyek; meg jön a magadnak csinálod szöveg.

Ha nemet mondunk vmelyik programra bnőmmel jön a szájhúzás meg h de gyertek de miért nem stb..

0-24be csak a családdal vagyok nincsenek barátaim csak a munka ( ami nem érdekel mert nem élvezem) este otthonlét meg angoltanárhoz járás teszi ki a napjaim..


2020. júl. 16. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy mi a diagnózis.

Az orvoslás a te feladatod.

Megmondod a szüleidnek, hogy napi 4 órád van a számukra,

az is pontos kezdéssel és zárással.


Ha nem megy, vegyenek fel valakit.

Tanulnod kell, a magánéletedet is élni akarod.

Ez így kizsákmányolás és egészségtelen.

Persze "neked" csinálják, meg "magadnak" dolgozol,

csak hát, ha nincs életed, akkor meg minek?!

2020. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőnék és őt is erre biztatnám.
2020. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De mièrt hagyod nekik? Azèrt (is) ilyenek, mert csak egy báb vagy, akit úgy mozgatnak, ahogy akarnak, ès ehhez teljes mèrtèkben aszisztálsz. Mièrt? Azt a vállalkozást nem magadnak csinálod, az övèk, ès nem is szereted. Az tök felejtős, hogy mert majd megöröklöd...mègis mikor? Szerencsès esetben mèg nagyon sokára. Ha vannak testvèreid, velük osztozik rajta. Vagy tán ő(K) is ott van(nak) robotoltatva?

Kicsit, sőt nagyon össze kellene szednem magad, mert ez így nagyon gáz. Az már csak hab a tortán, hogy mèg a szabadidőtöket is ők akarják beosztani. Mièrt hagyod?

Ilyen èlettel soha nem lesz normális párkapcsolatod.

2020. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy fáj a fogad, nem tudsz dolgozni. Vagy valamid. Más ötletem nincs, mert ha a pénzzel zsarolnak, és nagyon nem értenek meg semmit, akkor nyíltan nem konfrontálódhatsz velük. De azt megpróbálhatod hogy elmagyarázod hogy neked is 24 órából áll egy nap.
2020. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel eleve össze sem jönnék. Volt már a környezetemben pár hasonló ember és bocs, de nem voltak képesek a kapcsolatra.
2020. júl. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem unod minden heten legalabb ketszer ugyanezt megkerdezni? Allandoan ezt olvasom....
2020. júl. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!