Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok elkezdene drogozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok elkezdene drogozni, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Volt már valaki hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Röviden az a lényeg, hogy a barátnőmet a barátnői az utóbbi pár hónapban belevitték ebbe. Már odáig fajult a helyzet, hogy pénteken mikor mentem hozzá, úgy be volt szívva hogy alig tudott beszélni.

Eleinte csak néha néha meló után csinálta a barátnőivel (egy helyen dolgoznak) de most már mint kiderült haza is hordja a cuccot és otthon is csinálja.

30 évesek vagyunk mind a ketten, ő is és én is fiatalkorunkban kipróbáltunk drogokat, szóval ez az egész nem idegen nekem, s neki sem.

Tegnap jött el az ideje, hogy összevesztem vele mert sokadik alkalom után ismét a cucc miatt nem tudtunk együtt lenni. Ugyanis "biliárdozni" ment a barátnőivel de tudom hogy csak azért hogy megint jól beszívhasson (ez később be is bizonyosodott mivel a telefonba hallottam hangján hogy be van állva)

Még a nyár elején mikor elszólta magát, hogy az egyik barátnője hozott füvet és szívtak, akkor mondtam neki hogy ez engem zavar és nem szeretném ha csinálná.

Akkor az egész el lett bagatellizálva, mivel ő kicsit önfejű típus nem nagyon fogadja el ha valaki kioktatná vagy megkérdőjelezné amit csinál, én meg nem akartam veszekedni vele.

Szóval az utóbbi egy hónapban a cucc miatt már teljesen megromlott a kapcsolatunk, így is keveset tudunk találkozni a munka miatt, most meg már még kevesebbet. Igazából már kiábrándultam belőle, és fogalmam sincsen mit tegyek... hagyjam el vagy próbáljam megmenteni ezt a kapcsolatot.

Tudom milyen az mikor valaki ráfügg a drogra, főleg mikor átesik a holtponton és már a drogozás motiválja a mindennapjait.


2019. júl. 7. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kihívnám a TEC-et.
2019. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Kiábrándultál. Nincs értelme folytatni, a szerelem nem jön vissza attól, ha erőlteted.
2019. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nem bírom a drogozást. Én ultimátumot adnék.
2019. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

:( az a baj, h amig o nem ismeri be, h ez fuggoseg, addig nem lesz valtozas.


Nekem jo baratom csinalta/ja. Falra hanyt borso minden szo. Ilyenkor nem hasznalnak az esz ervek. Nyakatekert megoldasokkal lehet jonni, pl spiritualitas . Vagy egy k nagy pofon az elettol pl baleset beszivva, ami sokkhatas es felrazza.


Ha a helyedben lennek es nagyon szeretnem , lehet h kuzdenek egy darabig, de minel tovabb megy ez, annal erosebb lesz a fuggoseg, annal nehezebb lesz leszokni. Ha fuggo, sose leszel neki Te az elso. A fuggonek a cucc az elso, "normalis" ember ezt pedig nem toleralja.

2019. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, a csaj az egyik legjobb barátnőm volt, nagyon jó barátság volt. Aztán megismert olyan embereket, és elkezdett olyanokkal barátkozni, akik drogoznak (csak mi egyetemisták vagyunk még).

Én egy ideig próbáltam menteni, segíteni de ő nem akarta. Már nem vagyunk barátok.

Szóval egy darabig próbálnék segíteni, beszélgetni vele erről de ha egy bizonyos idő után nem változik, én kidobnám. Ez egy rettentő önpusztító dolog, arról nem beszélve hogy sok esetben életveszélyes is lehet akár és a baj hogy amíg Ő nem akar változtatni TE bármit csinálsz,nem fogsz tudni segíteni. Nem fog leállni amíg Ő nem akar.

Azon lehet csak segíteni aki hagyja. Én nem tenném tönkre az életem más önpusztítása miatt.

2019. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!