Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Mi a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal nem olyan a kapcsolatunk amilyennek lennie kéne.Nekem van egy elképzelésem egy boldog kapcsolatról, sajnos ettől elég messze vagyunk. Mindíg megbeszéljük, de változás nincs. Mostanában a megbeszélés is veszekedésbe megy át sajnos. Nem azt mondom hogy annyira rossz, vagy bánt stb... de csak élünk egymás mellett.Nincsenek célok, nincs lelkesedés benne nincs semmi. Csak van, ezzel pedig kiborít. Nekem mindíg van mit tegyek, de ő mindenhez fáradt.Valahogy nem partner. Sőt, mostanra szinte mindent én csinálok javítok meg itthon. Semmit nem csinál, azzal jön, hogy nekem nem tetszik semmi. Azért nem csinál semmit. Persze engem nagyon idegesít ez a viselkedés, és nem tudom szó nélkül hagyni, ez így pedig ördögi kör.Sexuális életünk is nulla, mert fáradt, hiába mondom neki. Már olyanról fantáziálok amiről nem biztos, hogy kéne.... Van gyerekünk is.14éve vagyunk együtt.Nem tudom, én látom rosszul a dolgokat? Állítasa szerint mindent átfordítok, és őt hozom ki rosszul a dolgokból. Ilyenkor meg persze még én érzem rosszul magam.

2020. júl. 17. 22:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát lehet az lenne a legjobb...

Sajnos nem könnyű...

Köszi...

2020. júl. 18. 00:15
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szín tisztán levehető, hogy kényelemből van vele.

Van fedél a feje fölött, van friss jó étel, az asszony mindent megcsinált neki, főz, takarít, mos...

2020. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Lehet.

Én meg olyan vagyok, hogy szeretek tenni venni... Újítani jobbá tenni a dolgokat a lakásban. Simán lefestek valamit, vagy átrendezem a szobát. Ilyenekre gondolok.

2020. júl. 18. 01:42
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudjatok meg,de ez egy kicsit összetettebb dolog,minthogy kijelentsük van valakije,jó neki a cseléd stb.


Feltételezzük már a másik félről is,hogy valami oknál fogva ide futott ki a dolog,és ez a valami a kérdező és a férje közti viszonyból adódik.


Ugy tűnik,hogy kizárja magát,egy falat húzott közétek.

Ennek az oka sokminden lehet.Ezt te tudod kérdező.

Valóban neked semmi se tetszett,amit csinált?

Kritizáltad ?

Beleszóltál dolgokba?

Dirigáltál,rendre utasítottad?

Ezek kérdések,nehogy magadra vedd és besértődj!

Csak azért érdemes egy kicsit visszábbmenni odáig,ahonnan elindult ez az egész köztetek.

Ott kell keresni az okokat.

Mindenki hibázhat.Te és a férjed is.Nem bíráskodok,és nem állok védeni senkit sem.Csak a kapcsolat egy tükör.Sajátmagad látod a másikban.Az vagy te,azt tükrözöd vissza.

A házasságban ,mindig ketten vannak,és mindig 2felelős van.

Fel is kell vállalni,mert felnőtt emberek vagytok,nem durcás gyerekek,akik egymásra mutogatnak.

2020. júl. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!