Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éves házasság után elhagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves házasság után elhagyjam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Minden OK volt a kapcsolatunkban, de vagy egy éve egyre jobban sminkeli, festi magát.

Eredendően egy nagyon szép nő, de valami kolléganő (aki szerintem elmebeteg) rádumálta, hogy fogyózzon és mázolja magát.

Eleinte még nem is zavart, mert az még ízléses volt, és még kihangsúlyozta a szép szemét.

De mára annyira összekeni (kikeni) magát, hogy lassan már csak festékekre keresünk. Ráadásul már úgy néz ki mint egy múmia, vagy egy hatalmas rihonya. Legutóbb már azt hittem, hogy Kelemen Annával élek együtt, csak hát a szép mellei már elfogytak...

Nem lehet vele beszélni, pedig már olyan gáz, hogy összesúgnak az emberek a háta-mögött, és nem tudok mit csinálni, mert erről nem hajlandó beszélni. Valamilyen önértékelési zavarai vannak? Nem tudom mitévő legyek, mert engem rendkívül kiábrándít, és sokszor már zavar a kinézete.

Orvos tud ezen segíteni? Vagy kihez forduljak?



2020. júl. 19. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

"Kicsit add vissza! Ne borotválkozz, növessz hajat és szakállat. Keress valami borzalom hipster-punk-rocker fazont, hogy te neked ez tetszik, pár hónap és milyen jól fogsz kinézni gyöngyökkel a befont szakálladban, és két oldalt felnyílt, kakastarélyba állított hajjal."

nekem ez nagyon bejönne :D

2020. júl. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy valami baja van, azért festi magát. Szerintem ez, ha igaz, nem kezelhető úgy, hogy pszichológushoz küldöd, mert amíg ő nem akar változni, addig teljesen felesleges. Helyette menjetek inkább párkapcsolati tanácsadásra, ha pszichológusban gondolkodsz.
2020. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!